Laptopu Televizyona Bağlamak !

YTAhmetKaan
28-08-2016, 13:46   |  #1  
YTAhmetKaan avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Selam Arkadaşlar benim hp laptopum var geçen gün annem sinirlenip kırdı içinde 30 dan fazla youtubea atacağım video  vardı  bende vga ile tvye bağladım  tamam algıladı ama bnim pcnin birkere bir sorunu olmuşdu o yüzden başlarken birşey çıkıyor enter demen lazım işde tvde o ekran geliyor ama bn enter diyemiyorum kırık olan pcmden entera basıyorum olmuyor bu arada laptopum düşüp kırıldığında klavyede uçmuşdu acaba kırılmış olabilirmi (%98 klavye bozuldu) ? veya normaldede klavyeden değilde kumandadanmı enter deniliyor ? birde pcim kırıldığından dolayı açdığım zaman ekran zaten çizik çizik 10 saniye sonra pc kendiliğinden kapanıyor  10 saniyede kapanınca pcden sinyal vermiyor diyor lütfen acilen cevaplayın !!!!!!!!!!!

confickerbelasi
28-08-2016, 22:58   |  #2  
confickerbelasi avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 28
925 mesaj

üstüne bir bardak soğuk su iç anakartı çatlamıştır yeni almaya,aldırtmaya bak ...

YTAhmetKaan
28-08-2016, 23:34   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

yok be kardeşim ana kart kırılmadı :) anakart sağlam bakdım zaten sadece ekran ve klavye gitti ...
yani bunun mutlaka bir çözümü var biliyorum ama ne ??????????????? :o
birde zaten yeni bir tane aldım ama bu eskisinden nasıl verilerimi kurtarıcam ??

Son Düzenleme: YTAhmetKaan ~ 28 Ağustos 2016 23:35
confickerbelasi
29-08-2016, 00:09   |  #4  
confickerbelasi avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 28
925 mesaj

sata usb çeviciye hdd'bağla o pcye tak kurtar rahmetlinin hdd'yi sökmen gerek.

YTAhmetKaan
29-08-2016, 00:18   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj

başka bir forumdada aynısı vardıda ben bu hdd kutusunu yani usbli sata girişini
nerden bulabilirim her bilgisiyarcıda varmıdır internetten almak istemiyorumda (edit => İSTANBUL )
birde çok pahalı değildir demi çünkü tek seferlik kullanacağım sonuçda maksimum 10 tl