laser yazıcı

güneş35
01-12-2012, 14:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Merhaba arkadaşlar ben evde kullanmak üzere bir yazıcı almak istiyorum.Yazıcılar hakkında nerdeyse hiç bilgim yok.maksimum 200 tl gibi bir bütçe ayırabilirim tavsiye edeceğiniz ürün fiyatı yüksek olursa ikinci elde alabilirim bütçeme uygun olsun diye.aradığım özellikler şöyle

tabi yavaş bir yazıcı olmasın

fotokopi ve tarayıcı çok şart değil ama olsa fena olmaz

kesinlikle usb bağlantısı olmasın yani laptopa her defasında kabloyla bağla yazdır geri çıkar falan bunlarla uğraşmak istemiyorum.bunu sağlayan özellik neyse o olsun yani önereceğiniz yazıcıda

laser yazıcı olsun bunlarında chipi fln varmış sanırım tavsiye ettiğiniz yazcının bu özelliğini biraz açarsanız sevinirim

renkli olması çok şart değil ama fiyatta çok fark yaratmıyorsa olsun tabi

bu özellikler 200 tl lik bir yazıcıda olur mu bilmiyorum ama dediğim gibi ikinci el alıcam büyük ihtimal.şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

güneş35
01-12-2012, 16:27   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

usb olmasından kastım yazıcı başka odada olcak yani arada kablo bağlantısı olmadan bluetooth mu oluyo nasıl oluyosa artık öyle bir özelliği olsun demek istedim pekde anlamam bu işlerden umarım anlatabilmişimdir

murat5038
02-12-2012, 02:36   |  #3  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

http://www.vatanbilgisayar.com/L ... jet-m1217nfw-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=56714

wifi veya ağ bağlantısı ile paylaşımla dosya gnderebiliyorsun.

bunlar en düşükleri 400tl civarı Lazer olmasa dediğin fiyata olurdu aynı özellikler sadece laserden dolayı pahalılar.

Buda lazer olmayan en düşük yazıcılar

Bunda herşey var;

Bunda Sadece faks özelliği yok;

murat5038 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]