Lenovo s102 Ekran çözünürlüğü (lütfen yardım)

serhatakinn
17-01-2012, 11:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhaba  ismim serhat '' lenovo S10-2 '' sahibiyim çalışmak için yurt dışına çıkıcam maddi imkanım yok pc mi değiştiremiyorum o yüzden rahatsız ediyorum, 2 önemli sorunum var yardımcı olabilirmisiniz ??  şimdiden çok teşekkür ederim;

1. sorunum ; win 7 ultimate kullanıyorum fakat format atıldığından beri Touch pad im çalışmıyo ve Quick start düğmesini kullanamadım ne yaptıysam beceremedim bu konuda yardım edermisiniz

2.sorunum ; pc ye yüklediğim max payne 1, max payne 2 , need for speed hot pursuit 2 , Gta 3 , Gta vice city, pes 2005, 18 wos acros america  gibi oyunlar tam ekran olarak sorunsuz oynanabiliyo fakat cs 1.5 , fifa 2004, Nfs Undergraund 2   ve benzeri oyunlarda ise tam ekran yapamıyorum ekranı küçülterek 800*600 çözünürlüğünde  açılıyo :(  , ayrıca Championship 03-04 sorunsuz yüklenmesine karşın hiç bi şekilde açılmıyo :/ sürekli aynı hatayı alıyorum : ''' Error 0x000D: Unable to open fullscreeen mode '''' bu hata yüzünden oyun açılmıyo lütfen bu oyunları nasıl oynayabileceğim konusunda yardımcı olurmusunuz. bi kaç forumda araştırma yaptım 2 sorun giderme yöntemi buldum fakat işe yaramadılar

1.si :Çalıştır > Regedit >" Display1_DownScalingSupported = 0  "   bu ayarı " Display1_DownScalingSupported =1 " olarak değiştirince çözünürlük ayarlarına 1024X768 çözünürlüğü eklenicektir diyo fakat benm pc de bu meydana gelmedi
  2.si :'' Netbook resulotion customizer '' isimli programı yükledim  ama yine sonuç alamadım..

ilk kez mesaj bırakıyorum usulünü bilmiyorum kusura bakmayın..

lütfen yardımcı olursanız sevinirim mail adresim : [email=serhatakinhepson@hotmail.com]serhatakinhepson@hotmail.com[/email]

Son Düzenleme: serhatakinn ~ 17 Ocak 2012 11:56