lg flatron m227wdp-pc usb'den fil izlemek

Baskan55
02-06-2014, 12:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

merhabalar herkese
Benim sorunum şu idi. LG Flatron M227WDP-PC Ekran durduk yerde gitti ve bir daha gelmedi. Nasıl olurda gider bunu hala anlamış da değilim.ve Üst kösesinde versiyonla alakalı bir uyarı vardı. Cihazı açtım içinde bir kondansatör arızalı idi yaptım. +tv tamiri yapan bir arkadaşa da emin olmak için götürdüm oda düşündüğüm olayı söyledi. Kendim bilgisayarcı olduğumda dolayı firmware yi bulmak zor olamadı. İtalyanca olan ve güncel sürüm olan v5.15 versiyonunu yükledim. her şey gayet net ve berrak bir şekilde geldi. Tabi bu programı atarken bazı şeylerde duymuştum. Usb menüden film izleme gibi.Ama ilk halletmem lazım olan şey LCD Çalıştırmak idi. Bir türlü usb menüyü açamadım gitti. Eski firmware yede dönemedim alt versiyon olduğunda dolayı. Eski versiyon olan v3.15 nerden bulabilirim ve nasıl eski yazılama dönebilirim. Kom port kablo şeması nasıl. Yada usb den eski yazılıma dönmek için bir kod var mı. Ürünün garantisi yok yani biteli çok oldu. Yardımlarınızı bekliyorum .Emeği geçenlere şimdiden çok teşekkür eder saygılar sunarım.
not v5.15 linkleri
http://www.homeopat-ua.org/doc/M227W...20prodotto.htm

Baskan55
02-06-2014, 13:14   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

en son olarak menü ayarlara gir sol taraf dan  opsiyon menüsüne gel yedi kez 7 tuşuna bas firmware güncelleme içeriğinin geldiğini gördüm. oradan bende olan v3.10 versiyonunu yükledim. Ama hala v3.15 versiyonunu bulamadım. Bulduklarımda hep .epk uzantılı onuda sistem görmüyor bin uzantılı v3.15 versiyonunu yollayabilirseniz sevinirim saygılarımla.

mail:aktifsistembilgisayar@Hotmail.com