LG G2 32gb (D802) Logo da kaldı

marasli_95
26-06-2014, 17:53   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

Merhaba arkadaşlar 1 haftadır kafayı yiyecem telefonu 4.4.2 ye güncellemiştim sajı cok cabuk bıtıyodu bende cyanegen mod kuracaktım cmw de wıpe girdigimde telefonu full silmişim wipe data yapmıstım sımdı sadece telefon download moduna giriyor lig tool la frımware yuklemeye calıstım ama olmadı  hiç tepki vermedı lütfen yardım edın

pcuzmanı41
26-06-2014, 21:44   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
172 mesaj

bende galaxy ace vardı rom atarken böyle problemlerle karşılaşıyordum çözümü ise orijinal yazılım attığını farz edelim yazılımı attın lakin logoda kaldı ozman tekrar wipe/data factory yaparsan düzelmesi lazım

bu linkte rom yükleme anlatılıyor ve senin sorundan da bahsediyorlar

http://forum.andronova.net/showt ... e-Yükleme-İşlemleri

marasli_95
26-06-2014, 22:19   |  #3  
OP Yeni Üye
24 mesaj

Önerin için teşşekkurler denedım ama olmuyor Kabul etmıyor ben daha önce 1 hafta aradım ama bı sonuca varmadım bunları denedım ama olmuyo baska bır çözümü olması lazım ya off :( :D   kdz updater extract file error hatasını verıyor

dark3n
15-12-2014, 01:31   |  #4  
Yeni Üye
40 mesaj

Merhaba, 

Belki sorunu çözdün ama diğer arkadaşlar için yazacağım. 

Telefonunuz LG logosunda takılı kalmışsa; 
1- LGMobile Support Tool programını indirip bilgisayara kurun.
2- Cihazın ses açma (+) tuşuna basılı tutarak USB kablo ile program açıkken bilgisayara bağlayın.
3- Program telefonu tanıyacak ve "Zaten son sürüm yüklü" falan diyecek. Siz programın sağ üst köşesinde bulunan "Ek özellikler (A)" yazan yere tıklayıp "Yükseltme hatası kurtarma" seçeneğine tıklayın.

Bundan sonrası programın işi. 1,5 gb'lık mevcut son sürüm yazılımı indirip yüklüyor ve cihaz fabrika ayarları modunda (içerisindeki bilgileri silmemişseniz duruyor) açılıyor. 

Not: İndirme yaparken bilgisayarda HİÇBİR işlem yapmamanızı tavsiye ediyorum. Ben 3 kez, indirme ve yükleme işlemi sırasında bilgisayarda oyun oynadım vb. ve kafayı yiyordum olmuyor diye.

Allah razı olsun deyin yeterli :)