LG G3 Emojili SMS Mesaj Problemi (Çözülemiyor)

tosunkaya
08-09-2015, 01:18   |  #1  
tosunkaya avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 6
32 mesaj

Merhaba, G3 alalı 3 hafta oldu. Annem, müşterilerine emojili toplu mesajlar gönderiyor 3, 4 mesaj uzunluğunda. Eski telefonu, Chomp SMS uygulamasıyla GM elite'de sorunsuzdu. fakat yeni aldığı g3 telefonda bir türlü sorunu çözemedik. Mesaj uzunluğu var: 160 karakteri geçince 2 mesaj, 320'yi geçince 3 mesaj... uzunluğunda oluyor. Annem, genelde 3-4 mesaj uzunluğunda tek mesajlar gönderiyordu emojilerle birlikte. Fakat LG G3'te emojilerle birlikte 2 mesaj uzunluğunu geçince mesaj gitmiyor veya boş olarak gidiyor. 8-10 mesaj uzunluğunda sadece metin veye sadece emoji gönderirsem gidiyor, ikisi birlikte olunca 2 mesajdan uzun yazıldığında gitmiyor. Bunu LG'nin KENDİ TELEFONUN MESAJLAR UYGULAMASINDA, Chomp SMS'te, Textra SMS'te, Go SMS'te denedik. Bunun üzerine çok uğraştım. Fakat bir türlü çözemedim. 3 farklı telefonda denedik, hepsinde sorunsuz olmasına rağmen lg g3'te bu problem oluyor. Sorunu detaylı bir şekilde araştırdığımda kaynağı telefon oldu. LG destekten de aynı mesajı yazıp gönderdim. LG'den ve sizlerden yardım bekliyorum. Teşekkürler...

Sistem Bilgilerim
  • Samsung
  • Windows 10 Pro 64-bit
  • Intel Core i7
  • Energy Star
  • nVidia GTX 1050 4GB
  • Google Chrome
  • Avast! Professional Edition
  • 8 GB
  • Android 7.0 (Nougat)
  • iPad iOS 10
  • Vodafone
tosunkaya bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Turhost