LG L9 Ve LG firması hakkında

BLuee71
05-09-2013, 23:11   |  #1  
BLuee71 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
160 mesaj

Merhaba arkadaşlar 
1 hafta içerisinde 800 tl civarında android işletim sistemli bir telefon almayı düşünüyorum aklımda Lg nin L9 modeli var ekran ve özellikler açısında bana fena gelmedi ama aklımda şu sorular var 

1- LG Yazılım ekibi 2013 başında değişti diyolar bu dogru mu ve değiştiyse L9 JB den sonrada güncelleme alır mı ? 
2- L9 Sağlam bi telefon mu Ufak kazalar örneğin cebe koyarken yere düşme vb durumlarda çok hasar alır mı ? 
3- Öğrenciyim ve kendi biriktirdiğim para ile alacağım benım için 2 3 yıl saglam kalsa yeter. 2 3 Yıl kullanabilir miyim ?
4- Kamerası 5mp olmasına ragmen tatmin edici fotograf ve video performansıveriyo mu ? 
5- Bu telefondan daha iyi olan f/p ürünleri varsa paylaşır mısınız. ( Gm Discovery ve Xperia L harici. Nedeni ise General Mobile firmasına ve servisine güvenmememve sorunların çok oluşu Xperia Lninde şekli çok hoşuma gitmedi.)

Şimdiden Teşekkürler. İyi Formlar

asmerhan
06-09-2013, 10:22   |  #2  
asmerhan avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 3
62 mesaj

Ben de bu telefonu ve LG nin diğer telefonlarını takip ediyorum. Eğer Android 4.3, 4.4 KitKat veya 5.0 Key Lime Pie alacağı kesinleşirse gider hemen alırım. Çünkü tasarımı ve arayüzünü çok beğeniyorum ve tam bir F/P ürünü. Gelecek diğer yorumları bekliyorum.