LG ldv S504 dvr VideoKayıtCihazı parola sıfırlama?

xomoson
28-12-2013, 21:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

s.a. elimde LG LDV S-504 video kayıt cihazı var kullanmak istiyorum ama daha önce admin ve bir kullanıcı tanımlanmış ve ben parolayı bilmiyorum ve sıfırlayamıyorum. 

Kullanma klavuzuda fabrika çıkışı admın şifresi 0000 yazıyor ancak şifre girmeden parolayı sıfırlayamıyorum üzerinde bios pili falan yok. gücü kestim hatta butun parçaları söktüm ayırdım ama nafile. 

klavuzda bu tur durumda servise götürün yazıyor ama servisde cihaz eski bir cihaz olduğundan kimse nasıl yapılacak bılmıyor bırakın bakarız diyorlar...

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır????

xomoson
05-01-2014, 23:11   |  #2  
OP Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: xomoson  
s.a. elimde LG LDV S-504 video kayıt cihazı var kullanmak istiyorum ama daha önce admin ve bir kullanıcı tanımlanmış ve ben parolayı bilmiyorum ve sıfırlayamıyorum. 

Kullanma klavuzuda fabrika çıkışı admın şifresi 0000 yazıyor ancak şifre girmeden parolayı sıfırlayamıyorum üzerinde bios pili falan yok. gücü kestim hatta butun parçaları söktüm ayırdım ama nafile. 

klavuzda bu tur durumda servise götürün yazıyor ama servisde cihaz eski bir cihaz olduğundan kimse nasıl yapılacak bılmıyor bırakın bakarız diyorlar...

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır????

Buna ek olarak biaraz araştırdım eeprom diye bir şey öğrendim ama cihazda eeprom yok ancak başka bir şey buldum TIMEKEEPER RAM M48T35-70PC1 conteins lithıum cell var... bunun hakkında bılgi aradım ama net bır şey yok ben bunu ıcını açsam pılı çıkarsam ne olur sıfırlanır mı? düiündüm ama galiba pil değiştirilince yada sökülünce başka şeylerde sıfırlanıyor şifrenın dışında.... 

Bilgisi olan ve paylaşabilecek arkadaş varsa sevinirim...
(

TeknikBilgilerim
22-08-2017, 14:55   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

LG DVR NVR CİHAZLARINIZIN PAROLASI SIFIRLANIR. ÖZEL ULAŞIN

Tuğrul Temiz
07-07-2018, 14:24   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj