LG'nin kavisli cebi internette göründü!

CHIP Online
20-10-2013, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung'un Galaxy Round'undan sonra, ilk büyük rakibi LG Flex de ortaya çıktı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/lg- ... -gorundu_43211.html

Resimlerle: Cep telefonları pazarı grafiğe dökülürse

LG'nin kıvrık cebi LG Flex'ten görüntüler ortaya çıktı. Samsung Galaxy Round'a rakip olması beklenen cebin kıvrımları biraz farklı.


Cebin basın görselleri olduğu iddia edilen görüntülerde 6 inç'lik Flex'i karanlık da olsa yakından görebiliyoruz. LG, yeni OLED panelinin 0.44mm kalınlığında ve 7.2 gram ağırlığında olacağını daha önce doğrulamış ve bu ekran ağırlığının 6 inç'lik panele ait olduğunu söylemişti. Bu da Flex'in 6 inç'lik ekran boyutunun gerçek olabileceğine bir başka işaret olsa gerek. Ekranda cam yerine plastik karışımlarının kullanılmış olması ise, onun bükülebilmesine ve "kırılmaz" hale gelmesine izin veriyor.


LG, Flex'in fiyatıyla veya ne zaman çıkacağıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmasa da cihazın Kasım ayı içerisinde tanıtılabileceği iddia ediliyor.


Kıvrımdaki fark


Samsung ve LG şu sıralar kıvrımlı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlıyorlar. Sızan bu son görüntüyse LG'nin telefonunu farklı, yukarıdan aşağıya büktüğünü gösteriyor. LG'nin rakibi Samsung'un Galaxy Round'u, Flex'in aksine sol ve sağ kenarlarından bükülmüştü.

Tüm Konu: LG'nin kavisli cebi internette göründü!

Resimlerle: Cep telefonları pazarı grafiğe dökülürse

Kaynak: www.chip.com.tr