LG'nin yeni netbook modeli sürekli internette

CHIP Online
30-01-2009, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

LG'nin 3G HSPA destekli yeni netbook modeli interneti koltuğunun altında taşımak isteyenler için!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/LG-n ... ternette_10704.html

LG Electronics tarafından üretilen ve telekomünikasyon alanında bir devrim sayılabilecek X110 Netbook, anında mesajlaşma, e-posta veya sosyal ağ donatıları aracılığıyla kullanıcıların sevdikleriyle her zaman bağlantı halinde olmasını sağlıyor. Makul fiyatı ve şık tasarımı ise diğer ilgi çekici özellikleri arasında yer alıyor.

Gelişmiş telekomünikasyon
X110'a 3G HSPA ilave edildi. Bu özellik sayesinde, kullanıcıların internete bağlanmak için ilave cihazlar kurmalarına gerek kalmıyor. Ayrıca X110, düzgün ve hızlı internet bağlantısı elde etmek için WLAN 802.11 b/g ve 10/100 Ethernet ile donatıldı. Dolayısıyla kullanıcılar herkesle, her zaman ve her yerde iletişim kurabiliyor.

Yüksek performans
LG X110 Netbook, rakiplerine göre daha yüksek bir depolama kapasitesi sunuyor. Diğer Netbook'ların kullandığı 4GB'tan 16GB'a kadar değişen kapasiteleriyle karşılaştırıldığında LG X110, 80GB ve 160GB Sabit Diskli Sürücü seçenekleriyle fark yaratıyor. Veri depolama konusundaki bu fark kullanıcıların ileri düzeyde verimliliğin tadını çıkarmalarını sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.


Tüm konu: LG'nin yeni netbook modeli sürekli internette


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sürekli internet bağlı yaşamak mümkün olacak mı?