LG ses sistemi açılıp kapanma sorunu.

berkayfb1999
20-08-2013, 21:11   |  #1  
berkayfb1999 avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
76 mesaj

Merhaba arkadaşlar LG 5+1 televizyona bağlı bir ses sistemim var 1 yıl önce almıştım. Geçenlerde fişi taktım düğmeye bastım açılmadı 5 saniye sonra açıldı tam bişi yaparken kapandı sonra kumandadan ve cihazin üstündeki düğmelere bastım cevap vermiyor sadece cihazin ustundekı ses acma ve kapamaya cevap verıyor. 5 Saniyede bir WELCOME diyor :D Sonra tekrar Good Bye yazıyor. Bunun nedeni sıcaktanmı desem garip kaçar ama kuşadasında oturuyroum 40derecelere kadar çıkıyor. :D darbe falan almadı bide şimdi SETUP yazısı cıkıyor ? yardım ederseniz çok MAKBULE geçer arkadaşlar. 

Modelini hatırlamıyorum LG 5+1 bunu biliyorum kusura bakmayın ama fotoraf falan çekip atabilirim. Sorun değil.

Bide fişi takıp çıkarmaktan olabilirmi ?

tolgagunes
23-08-2013, 11:00   |  #2  
Üye
52 mesaj

LG servisini aramalısın bence. hızlı olarak onlar yardımcı olabilirler.

fatihsoylu01
29-08-2013, 11:37   |  #3  
Taze Üye
6 mesaj

ben hem lg televizyon hem de ses sistemi kullanıyorum. bende de ilk zamanlar bi arıza veriyordu hep. servisi aradım hemen geldiler bağlantıları yanlış yapıldığından olduğunu söylediler. servisi ararsan hemen sorun çözülür...

kaan0752
22-02-2015, 14:51   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

kardesim sorunu çözebildinmi aynı sorun bendede var lg ht1000 ev sinema sistemi kendi kendine açılıp kapanıyor.ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.önceleri kendi kendine mod değiştiriyordu aux dan tv audiye ordan baska bişeye kendine kendine geçiyordu ama şimdi sadece açılıp kapanma sorunu var.

kaan0752
20-03-2015, 19:05   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

kardesim sorunun çözüldümü,aynı sorun bendede var yardımcı olursan [email]sevinirim.kaanyurtcu0752@gmail.com[/email] dan ulasabilirsin.

eko35
15-06-2017, 04:33   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadaşlar bende de lg'nin 5+1 ev sinema sistemi var ve aynı sorun vardı cihaz kendi kendine kapanıp açılıyor, mod değiştiriyordu cihazın içini açıp tuşların içindiği bulunduğu ön konsolu söktüm ve güç tuşunu iptal ettim. Güç tuşunu öndeki ileri geri vs. olan tuşlara bağlayan kablonun herhangi bir ucundaki soketi çekip güç tuşunu iptal edebilirsiniz. Cihaz kumanda ile açılıp kapanabiliyor zaten. Vaktim olduğunda da güç tuşunu kontakt sw ile temizleyip tekrar takmayı düşünüyorum bilginize.