lg x130 messenger sorunu

ozcanclk
17-03-2012, 17:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bundan 1 hafta önce LG X130 netbook aldım aldığımda herşey normal görünüyordu fakat messenger yüklü değildi netten yüklemeye çalışıyorum ama herzaman aşağıdaki gibi bi hata alıyorum neden yükleyemediğim hakkında bir bilgisi olan var mı arkadaşlar.
Hata! Google Chrome download.microsoft.com sitesini bulamadıÖneriler:

MicrosoftGenci
17-03-2012, 17:43   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
304 mesaj

1.)Orijinal Windows® 7 Starter sürümü kullanandığı için bazı durumlarda ağdan dosya paylaşımı yapamayabilirsin. daha değişik işletim sistemi ağ gibi bazı programlarada destek vermediği msn hatalarını çok sık görüldüğü işletim sistemidir. işletim sistemi üzerinde gelmediyse eğer bunun desteklenmediği görünür. recovery üzerinden tekrar windows'unuzu geri yüklemenizi ve güncelleştirmelerin hepsini yüklemenizi ve msn sonra yüklemenizi öneririm çünkü update yaptıkdan sonra msn yükleme hatalarıyla da karşılaşabiliyorsunuz onun için update aldıkdan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.saygılar.

Son Düzenleme: MicrosoftGenci ~ 17 Mart 2012 17:44
ozcanclk
21-03-2012, 17:28   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Açılışta F11 e basınca recovery yapıyor sanırım ama F11 e basınca o da çalışmıyor sanırım format atılmış ve o bölüm de silinmiş. Windows update yapmayı denedim o siteyi de bulamıyor bu kadar sorunlu bir program ise Windows Xp pro yüklesem bi sıkıntı olur mu driverleri filan yüklerken. cd-rom da olmadığından usb den yüklenmesi gerekiyor sanırım. ya da Windows® 7 Starter'i aynı şekilde formatla yüklesek aynı sıkıntıyı yaşarmıyız ?