LİMEWİRE SORUN

tayyareci52
01-02-2007, 18:01   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
53 mesaj

limewire yüklüyken bazı programlar birkaç saniye geç açılıyor ve yavaşlıyor örneğin internet explorer bunun nedeni ne olabilir?java programını silince herşey eskisi gibi çalışıyor.

Son Düzenleme: tayyareci52 ~ 25 Temmuz 2007 22:25
fahr_i
01-02-2007, 18:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
110 mesaj

ben de lime wire kullanıyorum java 5 i chip cdlerinden kurdum hiç sorun çıkmadı sana cd den yeni bir kurulum eğer yoksa başka bir siteden yeni bir java indirmeni tavsiye ederim javayı indirdiysen sorun olabilir
dün bir tane cd yakma programı indirdim crack ını bulup audio cd yapmak istedim 2 tane cd mi yaktı aynı markanın programı chip in verdiği cdlerde vardı onu kurup denedim problem ortadan kalkmıştı
kolay gelsin

BOOMFUNKMCS
01-02-2007, 20:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

java hiçbir şekilde internet açılışını yavaşlatacak birşey yapmaz tam tersine sayfaları rahatlıkla açabilirsin.artık çoğu site java teknolojisi üzerine kurulu yani java olmadan bu sitelere erişim zor belki imkansız olur.sorunun kaynağı farklı birşey olabilir arkadaşım.

valkix
11-03-2007, 17:58   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

slm herkese ben 4.12.11 kullanıyoum..sorun birşey indireceğim zmn sadece 2hosttan indiriyo..bunu nasıl çözebilirim??yardımcı olabilirseniz sevinirim...

tayyareci52
25-07-2007, 22:24   |  #5  
OP Üye
53 mesaj
tayyareci52
bazı programlar birkaç saniye geç açılıyor ve yavaşlıyor örneğin internet explorer bunun nedeni ne olabilir?java programını silince herşey eskisi gibi çalışıyor.
ben bu soruyu soralı uzun zaman oldu. bir hafta öncesine kadar ben bu soruna çözüm bulamamıştım.

neyse geçtiğimiz günlerde bilgisayarımdaki avast anti-spyware programını sildim yerine Antivir avira kurdum.

artık avast zamanındaki limewire kuruluyken oluşan geç açılma durumu yok.

ayrıca avast kuruluyken msn açıkken mail lerime bakmak istediğimde mail bağlantısına tıkladığımda mail hesabıma ulaşamıyordum.

ancak avastı kaldırınca sorun çözüldü.

kısacası avast ı silince iki problemden kurtuldum.

diğer avast kullananlar benim gibi sorun yaşadılarmı bilemem.ancak benim o iki sorunumun kaynağı avast mış bunu anladım.

eğer benim gibi aynı problemleri yaşayıp avast programına sahip kişiler varsa avastı kaldırmayı denebilirler. bende işe yaradı.   Beğendim