Live Messenger 9.0 Açılmıyor, TamOlarak Silinmiyor

spungej
05-09-2009, 19:37   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
82 mesaj

Merhaba ;

Arkadaşlar bir sorunum var ve 2 gündür halledemiyorum .. Windows Xp Professional /Live Messenger 9.0 kullanıcısıyım .. Sabah kalktım , Msn'imi açmaya çalıştım ..  '' msnxxx.dll geçerli bir uygulama değil.''  tarzında bir yazı çıktı ..  Kurulu olduğu yerden çalıştırmaya çalıştım yine aynı yazı çıktı .. Bende silmeye ÇALIŞTIM ..  Denetim Masası'ndan Program Kaldır'dan Msn ile ilgili her şeyi kaldırdım ..Sonra C:/ 'de Messenger ile ilgili kalan klasör/dosya vb. varmı diye baktım ve yoktu .. Sonra yeniden kurdum .. Bu kez '' Messenger Geçici Olarak Kullanılamıyor'' yazısıyla karşılaştım ..  ''Oturum Aç''a tıkladığımda anında bu yazı geliyordu . İnternette araştırdım bazı kişilerde bu sorun oluşmuş vebir daha oturum açamamışlar .. Bende yeniden aynı şekilde Messenger 9.0 kaldırdım ve Live Messenger 8.5 setup dosyasını indirdim . Kurmaya çalıştığımda '' Siz zaten Messenger'ın daha güncel bir sürümünü kulanıyorsunuz , öncelikle bu sürümü kaldırmalısınız'' diye bir yazı çıktı ..İnternette yine araştırdım ve herkes Uninstaller Programlarını tavsiye etti .. Tam 4 tane Uninstaller programı indirdim .. PC'de Messenger adına hiç bir dosya bırakmadım hepsini temizledim .. Ama 8.5 i yüklemeye çalışıyorum yine aynı yazı :  '' Siz zaten Messenger'ın daha güncel bir sürümünü kulanıyorsunuz , öncelikle bu sürümü kaldırmalısınız '' ..  9.0 'ı yeniden kuruyorum yine aynı yazı : '' Messenger Geçici Olarak Kullanılamıyor '' ..  Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar şu an Msn Messenger 1.0 kullanıyorum anlayın halimden .. :):)

Şimdiden teşekkürler ..

Son Düzenleme: spungej ~ 05 Eylül 2009 19:39