Lockerz Video Sorunu Ve Dağıtım

DonmuşKral
21-03-2010, 12:41   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
741 mesaj

Selam beyler bu lockerz i bilmeyen yokdur :D
ben lockerz da video izleyemiyorum normalde video izlemede sınır yok benim  lockerz play bölümümde 32 adet video var buda  128 puan eder :D yani nintendo wii alabilirim gerci su an puanım  142 yanı bu videoları seyredersem wii sahibi olurum :P

bu videoları nsıl izlicez arkadaslar ? locker a üye olan varsa acaba siz video izleyebiliyormusunuz ?? birde mart ve nisan dağıtımı ne zaman bu sitenin :D

bu arada ben zlist yaptım , davetiye gönderemiyorum artık ,  5-6 arkadas daha mail adresini yollamıs davetiye atarmısı9n diye onlara atamadım hata verdi limit 20 mi acep ?

Son Düzenleme: DonmuşKral ~ 21 Mart 2010 12:42
dublaj
15-05-2010, 01:53   |  #2  
dublaj avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

o senin dediğin gibi kolay değil işte bnmde puanım 1876 ama halen birşey alamadım biraz da şans son aylarda pazar açılıyor oda şansına o anda kaparsan ürününü alabiliyosun birde 20 kişiyi kendi tarafından üye etmen gerekiyor ürün alabilmen için video izlemen içinde play kutusuna tıklaman gerekiyor normal bir video aç ve sonuna kadar izle yada bitene kadar dursun sonunda harf doldurman gereken kutucuk çıkacaktır harfleri yazdıktan sonra PTZ gelecektir

Son Düzenleme: dublaj ~ 15 Mayıs 2010 01:54