log kayıtlarını nasıl tutarım

HPQ-User
08-04-2010, 20:00   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

gurur sormuş:
evde genç kızım var hareketlerinden şüpheleniyorum internette nereye girmiş hangi sitelere girmiş msn face daha benzeri sitelerde neler yazmış hangi nicklerle girmiş o nu ögrenmek istiyorum bunun için ne yapabilirim çünkü explorerda hiçbir iz bırakmıyor nicklerinide siliyor onu nasıl ögrenirim yanıtlarsanız sevinirim ilginize şimdiden teşekkür ederim

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
lap top acer windows 7 yüklü

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; GTB6.4; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; AskTB5.6)

clickonline
08-04-2010, 23:37   |  #2  
clickonline avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
459 mesaj

Net dadı ve gözcü hangi sitelere girdiğini gözleyebiliyor.Bunun dışındaki log programlarının %99'u antivirüs programlarına yakalanmakda.

gurur-1
09-04-2010, 10:18   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

ben yaptıklarını sınırlandırmak istemiyorum tıpkı msn log kayıtlatında oldugu gibi log tutmak istiyorum yani hangi sitede ne yapmış hangi nickle yapmış bnu bilmek istiyorum yani bu mümkünmü

nonpasaran
09-04-2010, 10:56   |  #4  
nonpasaran avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,216 mesaj
Alıntı: gurur-1  
ben yaptıklarını sınırlandırmak istemiyorum tıpkı msn log kayıtlatında oldugu gibi log tutmak istiyorum yani hangi sitede ne yapmış hangi nickle yapmış bnu bilmek istiyorum yani bu mümkünmü
beyfendi eğer kıznızsa ebeveyn denetimlerini kullanacaksınız

ama
"ben yaptıklarını sınırlandırmak istemiyorumhangi sitede ne yapmış hangi nickle yapmış bnu bilmek istiyorum yani bu mümkünmü
kendi kızınız dahi olsa bu şekilde gizlice izlemek en basit deyimle kızınıza saygısızlıktır.Ancak bir ruh hastası kızını böyle gizlice izler
Benim buradan çıkardığım olayın sorduğunuz gibi olmadığı kızınızın falan olmadığı...
Başkalarının ne yaptığı da sizi zerre ilgilendirmez
ilgilendiriyorsa da kendisine sorunuz efendim

secman
09-04-2010, 10:57   |  #5  
Yıllanmış Üye
247 mesaj
"
inernette ne yaptığını ne yapacaksın anlamadım ne yaptığını öğrenince hah bunu yapmış diye dayakmı atacan