Logitech G533

CHIP Online
09-08-2018, 00:56   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Şıklık ve yüksek performans bir arada. Logitech G533'ü inceledik.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/urun/logitech-g533_5223.html

Logitech'in G serisi bildiğiniz gibi bir süredir hayli agresif tasarımlar ile bizlere ulaşıyor. Daha önce incelediğimiz G633 Artemis Spectrum'da adeta bir bilim kurgu filminden fırlamış gibi gözüken, hayli şatafatlı bir üründü. Kablosuz bir oyuncu kulaklığı olan G533 ise piyano siyahı kaplaması ve şık tasarımıyla çok ayrı bir yolu takip ediyor.


350 gram ağırlığındaki kulaklık aslında hiç de kompakt olmamasına rağmen akıcı hatları sayesinde olduğundan daha küçükmüş gibi gözüküyor. G533'ün biraz sert diyebileceğimiz kumaş kaplı kulak yastıkları tıpkı G633 gibi ilk taktığınızda biraz rahatsızlık veriyor, ardından adeta başınıza "uyum sağlıyor" ve saatler boyunca kullansanız bile oldukça konforlu bir kullanım vadediyor.


Tasarımdaki sadelik ve şıklık kulaklık üstündeki düğmelerin de sadeleştirilmesine yol açmış. Power tuşu yanında bir adet programlanabilir G-tuşu (normalde mikrofonu mute ediyor) ve ses açma kapatma düğmesi dışında herhangi bir kontrol bulunmuyor. Ürünün ses engelleme özellikli mikrofonu gövde içinde kaybolmuyor olsa da kullanılmadığı zaman yukarıya doğru katlanabiliyor, performansı da son derece başarılı.


Oyuncu kulaklıklarından müzik performansı bekleyenler de bu üründen çok memnun kalacak, hatta ürün oyunlarda gösterdiği performanstan daha iyisini müzik performansı konusunda gösteriyor. DTS:X 7.1 Surround desteğine sahip olan ürünün en güçlü yönlerinden birisi Logitech Gaming Software yazılımı. Buradan kulak zevkinize göre her türlü değişikliği yapmanız mümkün.

Tüm Konu: Logitech G533

Kaynak: www.chip.com.tr