Logitech'in sevilen klavyesi artık Türkçe

CHIP Online
09-03-2013, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Logitech'in iPad mini'ye özel tasarladığı Logitech Ultrathin Keyboard mini, artık Türkçe destekli!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/log ... k-turkce_39075.html

Logitech'in yeni iPad mini için özel olarak tasarladığı, şıklık ve fonksiyonelliği bir arada sunan koruyucu klavye Logitech Ultrathin Keyboard mini, Türkçe karakterler ile zenginleşti. iPad mini'nin ince, şık ve hafif stiliyle uyumlu bir şekilde tasarlanan Logitech Ultrathin Keyboard mini Türkçe versiyonu ile artık fotoğraf ve filmlerinizi düzenlerken, müzik dinlerken ya da yazı yazarken daha fazla kontrol ve yaratıcılık sunarak iPad uygulamalarını daha keyifli bir kullanım  sunuyor.


Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, "Türk tüketicilerin yoğun ilgisi üzerine iPad mini için özel olarak geliştirilen ve tasarımıyla en iyi mobil klavye ödülüne layık görülen Logitech Ultrathin Keyboard mini'ye yeni Türkçe karakterler eklendi. iPad mini'nizin diğer yarısı olarak tanımlanan, 7 inç'lik akıllı tasarımı ile iPad mini'nizle mükemmel şekilde uyum sağlayan Logitech Ultrathin Keyboard mini'nin geniş tuşları ile kolayca yazı yazabilir, ekranın tamamını içerik için kullanabilirsiniz" dedi.


İnce alüminyum kapağı ile iPad mini'nize tam uyum sağlayan Logitech Ultrathin Keyboard mini, güçlü entegre manyetik tutucularıyla iPad miniyi güvenli bir şekilde korur. Koruyucu klavyeyi ters çevirerek, geleneksel yazı yazma şablonunun yanı sıra 'kopyala' ve 'yapıştır' gibi sık kullanılan kısayol tuşlarına da sahip dahili Bluetooth EasyType klavyeyi kullanabilirsiniz. Dahili standı sayesinde ise iPad'inizi en uygun açıda tutabilirsiniz.


Logitech Ultrathin Keyboard mini'nin kapağını açtığınızda, hızlı on/off özelliği sayesinde iPad'iniz otomatik olarak açılır, kapadığınızda ise uyku moduna geçer. Koruyucu klavye üç ay pil ömrüne sahip.


Nisan 2013 itibariyle Türkiye'de satışa sunulacak Logitech Ultrathin Keyboard mini Türkçe versiyonu için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 199 TL (KDV dahil)

Tüm Konu: Logitech'in sevilen klavyesi artık Türkçe

Kaynak: www.chip.com.tr