Logo Bulmaca ile hafızanızı zorlayın!

CHIP Online
15-07-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Hafıza oyunlarında iddialıysanız, tamamen Türkçe olan bu iPhone oyununu denemelisiniz!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/log ... zorlayin_41521.html

Hafızanızı zorlamaya ve geliştirmeye yardımcı olan logo oyunlarını mutlaka oynamışsınızdır. Bu tip oyunların en büyük dezavantajı, yapımcılarının yurtdışında yer alması ve yerel firmalara yer verilerek Türkiye'de pek bilinmeyen markaların sorulmasıdır. Logo Bulmaca isimli oyunu diğerlerinden ayıran en önemli özellikse Türk yapımı olup ülkemizdeki markaları barındırıyor olması.


Sade bir tasarım ve rahat bir oynanış sunan Logo Bulmaca'da yüzlerce marka yer alıyor. Oyunda logoların belli bir kısmı gösterilerek hangi markaya ait olduğunu tahmin etmeye çalışıyor, tamamlanan her bölümden sonra performansınıza göre altın ve puan kazanıyorsunuz. Bu puanlar ile Game Center liderlik tablosunda üst sıralara tırmanma mücadelesine katılmak mümkün. Ayrıca takıldığınız bölümlerde iki adet yardımcıyı kullanarak bölümü atlama şansına da sahipsiniz.


"En çok markayı ben bilirim!" diyor ve vakit geçirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Logo Bulmaca'yı iPhone'unuz veya iPad'iniz için App Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


App Store bağlantısı: Logo Bulmaca

Tüm Konu: Logo Bulmaca ile hafızanızı zorlayın!

Kaynak: www.chip.com.tr