Lost'un unutulmazları...

CHIP Online
29-05-2010, 00:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Lost nihayet sona erdi, rüzgarı hala dinmedi: İşte dizinin unutulmaz teknoloji, cihaz ve araçları...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/lost-un-unutulmazlari_20333.html

Resimlerle: Lost'un unutulmazları...

Kitleleri uzun yıllar peşinden sürükleyen ve ilk bölümünden itibaren izleyenleri kendine esir bırakan Lost, nihayet geçtiğimiz günlerde final bölümüyle ekranlara veda etti.

Hafızalara kazınan ve unutulmaz sahneleriyle izleyicinin kalbine girmeyi başaran Lost'ta kullanılan bazı ilginç silah, araç ve teknolojiler de dikkat çekiyordu. Maximum PC de, tüm bunları bir araya getirmiş ve Lost hayranları ile paylaşmış.

Lost'ta gördüğünüz veya dikkat etmediğiniz bazı özel  "şeyleri" galerimizde bulabilirsiniz. Makalemizin devamına galeri sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tüm konu: Lost'un unutulmazları...

Resimlerle: Lost'un unutulmazları...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Lost'un finali beklentilerinizi karşıladı mı?

Mehmet-
02-06-2010, 11:50   |  #2  
Mehmet- avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,296 mesaj

Finalden tatmin olmadım

uGuR.uK
02-06-2010, 16:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
Alıntı: Mehmet-  
Finalden tatmin olmadı
kim oldu ki..??

ADEM-KAYA
02-06-2010, 21:50   |  #4  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

Hiç birşey anlamadım finalden.

alper35.5
12-06-2010, 04:20   |  #5  
alper35.5 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
390 mesaj
Alıntı: uGuR.uK  
kim oldu ki..??
bence yeterliydi, dizi o kadar muhteşemdi ki finalden beklentiler inanılmaz arttı.benim eleştirim final sezonunun tamamına.bu muhteşem diziyi "aslında cennette cehennemde bu dünyada" lafına bağladılar ve son derece ruhani ve dini şeylerle süsleyip bitirdiler.bazı soruları baska türlü cevaplayamazlardı ama bazı sorular biraz havada kaldı.mesela kutup ayılarına ne oldu?

yapımcılar ve senaristler son sezonu o şekilde düşündükten sonra başka bi final olamazdı diye düşünüyorum sorularımı cevapladığı içinde son bölümü tatmin edici buluyorum.