lost un yeni bölümlerini nerden indiririm?

Banned
26-02-2009, 21:02   |  #26  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj
CU_GS7
Siyaset, idari bilimler, halkla ilişkiler benzeri alanlara yönelmelisin bence.. =)
şimdilik dış ticarete yöneldim sence bu alan olur mu? ayrıca hala soruma cevap alabilmiş değilim.

CU_GS7
26-02-2009, 21:18   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6,371 mesaj

Dış ticarette riski göze alıp büyük kazanmak mümkün ama bu dönemlerde yani en az 2 sene daha önceki dönemlerin kazançlarından yer sektör..

Sorunun cevabı; iyi laf yapıyorsun.. Bildiklerinle lafı döndürdükçe döndürürken karşındakine hak verir gibi yaparken ben böyle yaparım diye işin içinden çıkarken seni kendi haline bırakmam konusunda karar vermemi sağladın.. =)

Bu arada Sezon5 bölüm7 nete düşmüş..:
Google'a "lost s5e7" şeklinde aratılabilir..

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 26 Şubat 2009 21:20
Banned
26-02-2009, 21:40   |  #28  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
Sorunun cevabı; iyi laf yapıyorsun.. Bildiklerinle lafı döndürdükçe döndürürken karşındakine hak verir gibi yaparken ben böyle yaparım diye işin içinden çıkarken seni kendi haline bırakmam konusunda karar vermemi sağladın.. =)
kendine haksızlık etme sende çok iyi laf yapıyorsun sezarın hakkı sezara.

benim bildiklerimle lafı döndürdüğüm yok aslında ama sen öyle sanmış olabilirsin bu durumu.ben konuyu kısa kesip olayı açıklığa kavuşturmak isterken asıl sen konuyu uzattıkça uzattın istersen mesajları bir daha oku bakalım kim habire cevap yazmış karşısındakine o zaman daha iyi anlarsın.sana hak verdiğim sadece bir konu oldu ondada haklıydın çünkü ne yani vermesemiydim?

sen "indir google'dan dosyayı güncel kasperskyle tarat kur" diye sürekli diretmeseydin o kadar yazmazdım bile daha kısa keserdim.

CU_GS7
Bu arada Sezon5 bölüm7 nete düşmüş..:
Google'a "lost s5e7" şeklinde aratılabilir..

güncel virüs yemek istemeyen varsa bu linkteki adreslerden dosya indirirken hangi sitelerden indirdiğine çok dikkat eder.

Son Düzenleme: Kylie ~ 26 Şubat 2009 21:51
CU_GS7
26-02-2009, 23:22   |  #29  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Virüsle kafayı bozmayan, paranoyak olmayan rahat rahat google'da en üstte çıkan linkleri kullanır..
Zaten google'da üstte çıkmanın bir mantığı, bir sebebi var..

"Güncel virüs" diye pimpiriklenen download yapmaz; daha da ötesi modemini kapatır.. =)

Banned
26-02-2009, 23:32   |  #30  
Banlandı
5,024 mesaj

neden üsteki linkler diye tutturdun ki güncel olmayan virüslü sitelerin linkleri oradamı yoksa?

gereksiz risk almanın alemi yok bence bir dosya indirmek isterken dimyata pirince gidip evdeki bulgurdan olma şansın var ayrıca virüs yüzünden dikkatli olmak pimpirikli ya da paranoyak olmak demek değildir bu yaş tahtaya basmamaktır sanada böyle yapmanı öneririm.

kimin sistemi daha çok tehlike altındaysa modemi o kapatsın benim içim rahat o yüzden modem 7/24 açık o.k.

Son Düzenleme: Kylie ~ 26 Şubat 2009 23:40
CU_GS7
26-02-2009, 23:41   |  #31  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Demek atasözlerinden, mecazlardan dolandırırım diyorsun..
Bu da benden sana senin üslubuna göre olsun madem..:
Sakınılan göze çöp batar.. =)

Banned
26-02-2009, 23:53   |  #32  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
Demek atasözlerinden, mecazlardan dolandırırım diyorsun..
Bu da benden sana senin üslubuna göre olsun madem..:
Sakınılan göze çöp batar.. =)
seni mi kıracağım güncel virüs sever arkadaşım benden de senin üslubuna uygun bir deyim:
"her zaman en iyi yüzücüler boğulur".

baktın virüs konusunda yerişemiyorsun deyimlerden devam edelim diyorsun demek ki öyle olsun bakalım.

Son Düzenleme: Kylie ~ 27 Şubat 2009 15:41
silici06
27-02-2009, 14:48   |  #33  
Yıllanmış Üye
702 mesaj
CU_GS7
Sen nasıl bir şeysin.. =) Peki öyle olsun.. =)
bilmen gereken birşey varsa, senden daha bilgili olduğu kesin birşey. Göz kırpma

konuyu baştan beri okudum herşey ortada. bence kylie ile daha fazla tartışma yoksa daha çok peki öyle olsun dedirtir sana KahkahaKahkaha

Banned
27-02-2009, 19:36   |  #34  
OP Banlandı
934 mesaj

arkadaşlar ben sorunumu çözdüğüm için bi daha açıp buraya bakmamıştım ama dünya mesaj gelmiş
de bu tartışmaya hiç gerek yoktu ben 7 de dahil hepsini indirdim seyrettim gerçi 7 nin daha alt yazıları çıkmamıştı ama ingilizcesini buldum onunla idare ettim
merak eden varsa torrent ten indirdim isohunt tan bu konuda kylie nin çok yardımı oldu onada çok teşekkür ederim

Banned
27-02-2009, 19:39   |  #35  
OP Banlandı
934 mesaj

bu arada biz yokken yeniler türemiş gibi alaycı ifadeler karşı tarafın hanım olduğunu hiç düşünmeden(yada düşünerek özellikle) her yöne çekilebilecek kelimeler ancak sorunlu birine yakışır bilgi sahibi olmakla karakter sahibi olmak farklı şeyler nede olsaKızgın

onlineTR
27-02-2009, 20:08   |  #36  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj
cbilgen13
5. sezon her perşemde gösteriliyor...tv'de bile gösterimi olmamış bölümleri her Allah'ın günü nasıl izliyorsun banada söyle sırrını...
txt dosyası lost 5. sezon indir....

CU_GS7
27-02-2009, 20:30   |  #37  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
silici06
bilmen gereken birşey varsa, senden daha bilgili olduğu kesin birşey. Göz kırpma

konuyu baştan beri okudum herşey ortada. bence kylie ile daha fazla tartışma yoksa daha çok peki öyle olsun dedirtir sana KahkahaKahkaha

Bence yüzeysel bilip de çok bildiğini gösteren çok kısım var; ben de bunu anlayabiliyorum onun yazdıklarından..

Bilgi yarıştırdığım falan yok ayrıca; ben görüşümü ve bence mantıklı olanı söyledim ve savundum..

İster kayli olsun, ister britniy herkesle tartışırım, doğru bildiğimi savunurum bu gayet doğal..

CU_GS7
27-02-2009, 20:39   |  #38  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
aapociapo
bu arada biz yokken yeniler türemiş gibi alaycı ifadeler karşı tarafın hanım olduğunu hiç düşünmeden(yada düşünerek özellikle) her yöne çekilebilecek kelimeler ancak sorunlu birine yakışır bilgi sahibi olmakla karakter sahibi olmak farklı şeyler nede olsaKızgın
Ben karşımdakinin cinsiyetini düşünerek konuşmam; karşımdakini "insan" olarak görürüm öyle konuşuyorum, anlaşırım, yakınlaşırım; diğer detaylar sonra kendiliğinden gelir..

Ayrıca, kylie hayranı bir erkek de olabilir, ne garantisi var bayan olduğunun.. =)

Herkesin farklı üslubunun olması da çok doğal..

Bu arada herkesin 1 karakteri vardır; bu karakter doğuştan gelir ve değişmez, değiştirilemez.. Kişilik denen ayrı bir kavram daha vardır; bu ise kişi tarafından yönlendirilir ve davranışlara yön verir..

Banned
27-02-2009, 21:04   |  #39  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
Bence yüzeysel bilip de çok bildiğini gösteren çok kısım var; ben de bunu anlayabiliyorum onun yazdıklarından..
sence benim yüzeysel bildiğim ama çok biliyormuş gibi yaptığım kısımlar nelerdir söylermisin.yaz google dizinin adını çıkan linklerden tıkla indir sonrada tarat güncel kasperskyle aç kur yani bu mu çok bilmek bence asıl olaya yüzeysel bakmak budur bende senin bazı şeyleri yanlış bildiğini çıkardım yazdıklarından.
CU_GS7
Bilgi yarıştırdığım falan yok ayrıca; ben görüşümü ve bence mantıklı olanı söyledim ve savundum..

bence senin görüşün mantıklı değil sen bile bile buraya virüslü dosyayı indir diye yazıyorsun diyelim kasla taratttın sana temiz dedi olmaz olmaz değil ya bilmediği bir virüse sahipse dosya altı üstü bir torrent için değermi o kadar uğraşmaya hem daha temiz linkler dururken neden önüme gelen yerden indireyimki bu mantıklı olamaz bilen bilir öyle her yerden dosya inmez sistemdeki antiye çok güvenmemek lazım kasperskysi olupta virüs yiyenide gördük burda.
CU_GS7
İster kayli olsun, ister britniy herkesle tartışırım, doğru bildiğimi savunurum bu gayet doğal..
bu arada nickimi yanlış yazmışsın "kayli" değil "Kylie" olacak o.

Son Düzenleme: Kylie ~ 27 Şubat 2009 21:10
CU_GS7
27-02-2009, 21:13   |  #40  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Bu işin sonu gelmez; daha fazla zamanımı harcamak istemiyorum burada direkt şahsıma yönelik yazı olmadığı sürece..
Ben 10 küsür senedir yaptığımı yapmaya devam edeceğim sonuçta..
İsteyen benim önerimi dikkate alır; isteyen kylie minogue'un yolundan gider..
Ya da modemini kapatır.. =)

Banned
27-02-2009, 21:43   |  #41  
Banlandı
5,024 mesaj
CU_GS7
İsteyen benim önerimi dikkate alır; isteyen kylie minogue'un yolundan gider..
kimin yolunun daha mantıklı olduğunu anlamak için yapılması gereken tek şey ikimizinde mesajlarını okumak olur her şey ortada zaten çokta açıklama yapmaya gerek yok kanımca.
CU_GS7
Ya da modemini kapatır.. =)
o zaman sen modemi hemen kapat bence çünkü benim yolumdan gidenin modemine zarar gelmez.

FilmGar
18-06-2010, 00:31   |  #42  
Taze Üye
1 mesaj
Alıntı: CU_GS7  
Ben tavsiye ederim..
İndirdiği dosyayı açmadan taratsın diye ekliyorum o zaman..
Şimdi güvenli oldu mu??

www.filmgar.com ; burdan indir, gayet temiz bir site..

Arkadaşlar www.filmgar.com da tüm diziler ve filmler tarafımdan yüklenmektedir. Yüklemeden önce çok sıkı taramalardan geçirmekteyim. Zaten Chelebi mail grubuna bağlı olan filmgar da filmleri  ve dizileri indiren 1000 lerce kişi (bunu online sayısından da görebilirsiniz) oldugu halde bir tek virüslü dosya indirdim şikayeti bile bulunmamaktadır.

Teşekkürler ve iyi Geceler :)