Lutfen Bakin Anlayan Birisi Gelsin

Çıldırcamm
05-02-2018, 23:15   |  #1  
Çıldırcamm avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Bilgisayarımda 1 saat once  trojan oldugunu fark ettim  ne kadar ugrassamda Temizliyemedim en son Anti-Malware deneyim dedim Denedigimde 1 tane farkli bir trojan buldu olsun dedim ve karantinaya attim sonra bilgisayar yeniden baslatolmali diye uyari geldi baslat dedim ve birdaha acilmadi leptopum aciliyor ekranda hic bir belirti yok ışık fln sip siyah bir ekran capslock yanip sönüyor ve sarj giris yerindeki led turuncu yaniyor Bilgisayarim HP ENVY serisindendir İnsallah Donanimsal Demezsiniz cunku bundan 1 hafta once fan temizligini yapmistim garantisi olan leptopun Bir sıkıntı yok gibi gozukuyordu :(

klyglsn
05-02-2018, 23:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 90
728 mesaj

lattopunuzu fişden çekin bataryasını çıkarın açma kapama düğmesine 20 sn kadar basılı tutun sonra bataryayı ve fişini takın yani bir resetleyin bakalım çalışacakmı muhtemelen sisteminiz çökmüş olabilir siz lattobu açmayın servise götürün

Çıldırcamm
05-02-2018, 23:55   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

Dediginizi Daha Önce  Denedim Hic bir faydası olmadi Aç kapa aç kapa yaparakta bilgisayara sıkıntı vermek istemiyorum .

Çıldırcamm
06-02-2018, 11:00   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj

Yardim eedenlere tesekkurler Leptopumun ramına baktigimda Çip kisminda beyaz bir sey yapismis rami okumuyormus . Yaptım .

klyglsn
06-02-2018, 14:22   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 90
728 mesaj

iki ramin birbirine temas etmemesi için bir yalıtkan takılır sen rami söktün taktın belki bios ondan sonra tanımıştır neyse geçmiş olsun:)