lütfen bakıp yardımcı olunnnn :)

isimsiz fz
26-11-2019, 21:29   |  #1  
isimsiz fz avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Ya soruyu soruyorum cevap veriliyor bazı şeyleri anlamıyorum soruyorum bi türlü bakılmıyor nasıl bi sitesiniz çözemedim ya lenovo bilgisayar kullanıyorum mikrofon çalışmıyordu bi yönetici lenovanın driverlerını attı ses drverini indirdim ama kurdugumda bu dosya zaten var üstüne yazılsın mı diyor üstüne yazdırma dediğimde kapanıyor üstüne yazdırayım mı mikrofon çalışmıyor lebtopun kendisinde yeri var mı onuda bilmiyorum yazılım olarak değil leptoplar da hoparlör vardır ya kendinde onun gibi mıc olması lazım eski leptobum da vardı ama bulamadım ben bunun üstünde lütfen yardımcı olur musunuz cevap verirsenz ben bilgisayarla aram o kadar iyi degil soru sordugumda lütfen tekrar geri dönüş yapın

zombi
27-11-2019, 14:03   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 106
1,026 mesaj

aynı kişi isen ben de yazmıştım. zaten forumlarda adam yok. cevap gelmiyor diye azarlayacağına cevapları okusa idin.

15 yıldır laptoplarda mic sabit geliyor. senin mik bozuk ya da yanlış yapılandırılmış. kayıt aygıtlarında bak bakalım mikrofonun açık mı? mike üfleyince ses geliyor mu? bu arada mik yanında mik işareti ile kasanın bi noktasında bulunuyordur. olmadı kullanım klavuzuna bakarsın.

excel_mustafa
27-11-2019, 22:55   |  #3  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

denetim masası>ses>kayıt a gir. oradan varsayılan olarak ayarla. driver sorunu varsa yüklü driver ı kaldırıp tekrar yükle.

isimsiz fz
09-01-2020, 17:30   |  #4  
isimsiz fz avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

azarlamıyorum ben kimseyi mikrofon gözüküyor ama çalışmıyor sıkıntı var sanırım çözemedim ben daha