Lütfen yardım chrome sorunum var :(

micromegas
23-08-2013, 20:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar merhaba, benim chrome ile ilgili 2 tane sorum olacak sizlere dün akşam chrome tarayıcadan facebook hesabıma girecektim her zaman ki gibi mailimi yazdım şifremi yazdım girişe tıkladım ama birden bire mailde şifrede silindi tekrar yazdım tekrar tıkladım yine silindi ancak yeni sekma açtığımda girebildim mozilla'dan girince böyle bir sorun olmuyor ama chrome sürekli böyle bir hata veriyor ve sadece facebook'da oluyor birde normalde adres çubuğun yeşil bir kilit işareti çıkıyor ya bağlantının şifreli olduğunu belirtmek için o bazen sarı bir üçgen çıkıyor ve şöyle bir şey yazıyor tıkladığımda; 

"Sitede SSL kullanıyor ama google chrome güvenli olmayan içerik algıladı sayfaya hassas bilgi girecekseniz dikkatli olun"

Birde facebook'um kendi kendine sayfa beğenmeye başladı hiç bir uygulama kullanmıyorum bu sorunumda var bana yardımcı olursanız çok sevinirim

HaktanYCL
27-08-2013, 14:21   |  #2  
HaktanYCL avatarı
Yıllanmış Üye
101 mesaj

bendede vardı ama sorun olarak görmüyorum Gülüş mozillada iyi tarayıcı açılışı yavaş sadece Masum win 7 kullanıyosan internet explorer 10 tavsiye ederim Beğendim

micromegas
29-08-2013, 01:20   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

teşekkür ederim yanıtladığınız için peki neden chrome'da böyle bir hata yaşıyor olabilirim maili şifreyi yazıyorum pat diye siliniyor bende birdaha girmedim chrome'dab faceye ...sildim geri yükledim o da bi işe yaramadı

padisah
29-08-2013, 01:34   |  #4  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj

Bilgisayarında zararlı yazılım olabilir norton360(tam tarama) ve emsisoft antimalware(derin tarama) ile bilgisayarını tarat.