Lütfen yardım edin arkadaşlar

volkan5525
12-11-2015, 05:11   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
209 mesaj

Arkadaşlar son zamanlarda sürekli bu hatayı alıyorum, yalnız sadece futbol oyunu oynarken(pes2016) bazen 2 maçta 1 bazen ilk maçta.. yani değişiyor kafasına göre. Yapmadığım şey kalmadı, format attım kart driverını kaldırdım tekrar kurdum. oyunu kaldırdım tekrar kurdum. akla gelecek herşeyi yaptım, Kartı güncelledim olmadı, eski sürüme getirdim olmadı... Şu anda resimdeki eski sürüm yeni sürümde de aynı hatayı verdi. Allah rızası için bir yardım edin. yoksa pc yi kırmak üzereyim

bekir3548
12-11-2015, 12:05   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2 mesaj

Değindiğin sorunları ben de yaşadım, Ne yaptımsa sonuç alamamıştım. Ara  ara bu hatayı yaptığı için, tesadüfen TV ekranını ikinci monitör olarak bağladığım  zaman ( Birinci ekranım yine Monitör ) , bu hatayı yapmayı kesti. Ne zaman TV  bağlantısını çıkartsam yine yapıyor. Şu anda bir sorun yok. Bu tespitim senin işine yarar mı bilmiyorum.

mustafa2116
13-11-2015, 15:16   |  #3  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj
Alıntı: volkan5525  
Arkadaşlar son zamanlarda sürekli bu hatayı alıyorum, yalnız sadece futbol oyunu oynarken(pes2016) bazen 2 maçta 1 bazen ilk maçta.. yani değişiyor kafasına göre. Yapmadığım şey kalmadı, format attım kart driverını kaldırdım tekrar kurdum. oyunu kaldırdım tekrar kurdum. akla gelecek herşeyi yaptım, Kartı güncelledim olmadı, eski sürüme getirdim olmadı... Şu anda resimdeki eski sürüm yeni sürümde de aynı hatayı verdi. Allah rızası için bir yardım edin. yoksa pc yi kırmak üzereyim

sürücüye giden aşırı elektirik gücünü biraz azlatmayı yada bu gücü biraz artırayı deneyebilirsin.
Bu hata elektirik aygıt ile uyumlu olmadığında oluşuyor ya fazla geliyor ya eksik geliyor.