lütfen yardım "mynet"

tayartekin
24-11-2008, 19:31   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
802 mesaj

arkadaşlar ben publisherle bi web sitesi yaptım ve index.html olarak kaydettim yanındada index_dosyalar die bi klasör var. ben mynete bu index. html yi upload ediyorum fakat mynette bu eklediğim fotoğraflar bi türlü gözükmüyor. ne yapabilirim?

İtacHi_
24-11-2008, 21:01   |  #2  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

Arkadaşım mynette biliyor olmalısınki bedava site açarken belli bir kota var.Bunun üzerine çıkmassın.Zannedersem sen bedava site için ayrılan kısmı fazlasıyla doldurduğun için resimler gösterilemiyor(tam emin değilim ama zanndersem böyle)

KUBIS5
29-11-2008, 00:17   |  #3  
Yeni Üye
23 mesaj

merhaba arkadaşım benimde mynette 2 adet sitem avardı alt sitem mynetteki ana siteme bağlıydı alt siteyi uzun düre kullanmayınca pasif olmuş buradaki resimler vede yazılar görünmüyor eğer uzun süre bu siteyi kulanmıyorsan görünmeye bilir veya internet bağlantılarından veya hatlarda resimler bazen görünmeye biliyor x olarak görünüyor değilmi bu sorun mynetten veya internetten olabilir sen mynete danış en iyisi onlar detaylı bir bilgi verebilir benden şimdilik bukadar

keshkesh
29-11-2008, 00:25   |  #4  
keshkesh avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
910 mesaj

arkadasim orada da ayni klasor yapisini olusturmalisin...
mynette index_dosyalar diye bir klasor olustur... sonra da o klasore sendeki index_dosyalar klasöründeki dosyaların tamamını ekle...

unutma ki mynetin depolama alani sanirim 1 yada 3 mb a düşmüştü...