lütfen yardm edin?

bigboss_3x
16-12-2007, 00:30   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
113 mesaj

arkadaslar öncelikle herkese selam.bnm bir sorum olacak pc me nezamn vista yı kursam bazı oyunlarımda görüntü kötü ve bulanık oluyor.örnegin doom3 renkler birbirne uymuyor.bu bnm ekran kartımdan kaynaklanan bir sorun mu(shappire ati x1550 256mb avivo)yoksa vistadan mı ilginiz için simdiden t.ederim.

uGuR.uK
16-12-2007, 12:37   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

vistadan olamaz, bende doom3'ü vistada kurdum ve onceden xp ile oynarken nası gorduysem gene oleydi bi sorun falan cıkarmadı. sen en güncel ekran kartı sürücülerini bi indir ati'nin sitesinden ole dene...

bigboss_3x
16-12-2007, 13:48   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
113 mesaj
elazigli
vistadan olamaz, bende doom3'ü vistada kurdum ve onceden xp ile oynarken nası gorduysem gene oleydi bi sorun falan cıkarmadı. sen en güncel ekran kartı sürücülerini bi indir ati'nin sitesinden ole dene...
peki ekran kartı sürücüleri xp ve vistaya göre fark edermi?yani vsta için ayrı bi sürücüsü mü var?

uGuR.uK
16-12-2007, 15:26   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
bigboss_3x
elazigli
peki ekran kartı sürücüleri xp ve vistaya göre fark edermi?yani vsta için ayrı bi sürücüsü mü var?
evet, vista icin ayrı sürücler var tabikide. yeni cıkan sürücülerle daha iyi performans alırsın. üretici sitesinden indir en son sürümü, ve tabiki senin kartına ve VISTA'ya uyumlu olanları...