m roucter contreller diye birşey

COBE38
18-09-2006, 06:22   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj

arkadaşlar bilgisayarı kapatınca m roucter contreller diye bir program sonlandırılamıyor diyor ne yapıb ugraştım sistemi geri aldım ama olmadı nokia pc studioyu kaldırdıktan sonra başladı sorun ben bir türlü anlamadım nasıl yok edecem size zahmet windowsun her kapanışın da çıkıyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

barisaydiner
18-09-2006, 10:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
486 mesaj

başlat > çalıştır  a gel "msconfig" yaz çıkan sayfadan başlangıca gel( üstte en sağda )
gelen sayfadanda ilgili olan programın kutucuğunu kaldırıp tammam deyip bilgisayarını bir iki defa yeniden başlat olması gerekir eğer tabi başlangıç kutucuklarında yer alıyorsa..

Recep Baltaş
18-09-2006, 12:23   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Nokia Suite kullanıyorsanız veya Bluetooth...o yazılımları silmeniz gerekbelir.

COBE38
18-09-2006, 21:04   |  #4  
OP Yeni Üye
37 mesaj

Arkadaşlar msconfig de birşey yok ya ben oraya baktım ama bunu sanedersem regedit de bir yer de olacak ki otamatik açıyor eger orada olabilirse nedere de olabilir yardım edin eger orada olmaz sa başka çözüm olarak ne yapa biliriz ben nokia pc studioyu kaldırdım zaten sony ericsson kullandıgım için ama bu programı bir kaldırmak sorun oldı nokia pc studiyoyu valla bunun yüzünden yeni bir windowsu yedek ki alamdım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

viking20
18-09-2006, 21:39   |  #5  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

ben arattım sürekli:m router (arama motoru c' yi atıyo)contreller diye tarama yapıyor(ne hikmetse),bunlarda hep modemler ve medya ile ilgili konulara yönlendiriliyor,durum bu arkadaşım üzgünüz yardımcı olamadık.Sende dene istersen.

Son Düzenleme: viking20 ~ 18 Eylül 2006 21:41
barisaydiner
19-09-2006, 00:13   |  #6  
Yıllanmış Üye
486 mesaj

system mechanic gibi programlarla dene
eğer regeditte arattırmadıysan orda arattır. regedit e gir düen i tıkla ordan da bulu tıkla ilgili kelimeleri gir ve arattır ama öncelikle yeddeğini al.

COBE38
20-09-2006, 20:18   |  #7  
OP Yeni Üye
37 mesaj

Arkadaşlar herkese teşekkürederim cevaplarınızdan dolayı ben program files de bunu arattım buldum bu mRouterController diyeni ama üneistall yani kaldırı tıkladım olmadı kalkmıyor da anlamadım ben yapa bilirmiyiz bilmiyorum cevaplarınız bekliyorum selamlar

Recep Baltaş
20-09-2006, 23:39   |  #8  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Advanced Unistaller tarzı bir program lazım size..Forumda ararsanız sonuca ulaşırsınız.

COBE38
21-09-2006, 10:15   |  #9  
OP Yeni Üye
37 mesaj

Arkadaşlar hepinize teşekkürederim bana yardımcı oldunuz Advanced Unistaller programı bir işe yaramadı ama bu sıra da aklıma bir parogram geldi google de arattım tamam indir com da buldum silinmeyen dosyaları silmek için bir program arattım Unlocker diye program bütün silinmeyen dosyaları siliyor ben de sildim o program sayesin de tekrar başlattım herşey normale döndü kurtuldum ooooooh çocuklar gibi seviniyorum şimdi bilgisayarım çok normal kapanıyor bu programın tam adresi de şu http://ccollomb.free.fr/unlocker/ isteyene yardımcı olur %100 kesin çözüm arkadaşlar benimle ilgilendiniz teşşekkürler hepinize