Maça Doğru: Fenerbahçe - Galatasaray

Banned
08-11-2008, 14:13   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1,098 mesaj

Turkcell Süper Lig’in 10. haftasında Galatasaray ezeli rakibi Fenerbahçe ile deplasmanda karşılaşıyor. Karşılaşma öncesi iki takım hakkında son bilgiler, hakemler, hava durumu…

Stadyum: Şükrü Saraçoğlu

Tarih: 9 Kasım 2008 Pazar / Saat: 19:00

Hakemler: Hüseyin Göcek, Serkan Ok, Aleks Taşçıoğlu, Süleyman Abay

Hava Durumu: Maç günü İstanbul’da parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Tahmini en yüksek hava sıcaklığı 18, en düşük ise 12 C olacak.

Canlı Yayın

TV: Lig TV

İnternet: www.galatasaray.org

Galatasaray

Oynadığı 9 karşılaşmada aldığı 5 galibiyet ve 2 beraberlikle 17 puan toplayan Galatasaray puan tablosunda 5. sırada bulunuyor. Bu karşılaşmalarda attığı 22 golle şimdilik ligin en golcü takımı unvanını da taşıyan Galatasaray kendi kalesinde ise 11 gol gördü.

Galatasaray, Turkcell Süper Lig’de bu sezon deplasmanda oynadığı karşılaşmalarda ise 1 galibiyet aldı, 1 kez berabere kaldı ve 2 kez de mağlup oldu. Galatasaray deplasman karşılaşmalarında 7 gol bulurken kendi kalesindeki 7 gole de engel olamadı.

Milan Baros bulduğu 5 golle Galatasaray’ın en golcü oyuncusu. Baros’u 4’er golle Harry Kewell ve Cassio Lincoln izliyor. Arda Turan’ın ise 3 golü var. Fernando Meira ve Servet Çetin ise sahada kaldıkları 810 dakika ile Galatasaray’ın en çok dakika alan oyuncuları oldular.

Galatasaray ve Fenerbahçe, Pazar günü Kadıköy'de 45. kez karşı karşıya gelecek. İki takım Kadıköy'de 25'i lig, 9'u TSYD Kupası, 7'si Türkiye Kupası, 2'si Donanma Kupası, 1'i de Mehmetçik Vakfı yararına özel olmak üzere 44 maç yaptı. Geride kalan maçlarda Galatasaray 9, Fenerbahçe 23 galibiyet aldı. 12 maçta ise eşitlik bozulmadı. Kadıköy'de Fenerbahçe'nin attığı toplam 92 gole, Galatasaray 58 golle karşılık verdi. Öte yandan, iki takım arasında Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda yapılan toplam 24 lig maçından 17'sini Fenerbahçe, 5'ini Galatasaray kazanırken, 2 maç da berabere sonuçlandı. Kadıköy'deki lig maçlarında Fenerbahçe 55, Galatasaray ise 26 gol attı.

Turkcell Süper Lig Son 5 Maç

Galatasaray 3-1 Gaziantepspor

Eskişehirspor 4-2 Galatasaray

Galatasaray 3-0 Trabzonspor

Bursaspor 2-1 Galatasaray

Galatasaray 4-1 Konyaspor

Fenerbahçe

Turkcell Süper Lig’in ilk 9 haftasında 4 galibiyet alan ve 1 kez de berabere kalan Fenerbahçe 4 karşılaşmadan ise mağlubiyetle ayrıldı. 9 karşılaşmadan topladığı 13 puanla 9. sıraya yerleşen Fenerbahçe bu karşılaşmalarda 18 gol bulurken kendi kalesinde 15 gol gördü.

Fenerbahçe kendi sahası Şükrü Saraçoğlu Stadında yaptığı 4 karşılaşmada ise 3 galibiyet aldı, 1 kez mağlup oldu. Bu karşılaşmalarda 11 gol bulan sarı lacivertli ekip kendi kalesinde ise 6 gol gördü.

Fenerbahçe’nin en golcü ismi 9 karşılaşmada bulduğu 5 golle Alex. Bu oyuncuyu 2’şer golle Colin Kazım, Daniel Guiza ve Semih Şentürk izliyor. Fenerbahçe’nin en çok sahada kalan oyuncuları ise 810 dakika ile Roberto Carlos ve 801 dakika ile Daniel Guiza.

Turkcell Süper Lig Son 5 Maç

Eskişehirspor 2-2 Fenerbahçe

Fenerbahçe 5-2 Bursaspor

Kocaelispor 2-3 Fenerbahçe

Fenerbahçe 1-4 Kayserispor

Sivasspor 2-1 Fenerbahçe

Fenerbahçe 2008-2009 Kadro

Kale

1Volkan Demirel   

88Volkan Babacan   

89Mert Günok   

Defans

17Can Arat   

19Önder Turacı   

2Lugano   

24Deniz Bariş   

3Roberto Carlos   

4Edu   

53Yasin Çakmak   

6Gökçek Wederson   

77Gökhan Gönül   

Orta Saha

10Alex   

11Tümer Metin   

16Josico   

18Ali Bilgin   

21Selçuk Şahin   

25Uğur Boral   

32Gürhan Gürsoy   

33Maldonado   

5Emre Belözoğlu   

7Burak Yılmaz   

8Kazım Kazım   

85Uğur Aslan Kuru   

Forvet

14Daniel Guiza   

23Semih Şentürk   

38İlhan Parlak   

99Deivid de Souza

Kaynak: Galatasaray.Org

Son Düzenleme: Banned ~ 09 Kasım 2008 15:15
omer_6134
09-11-2008, 19:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Maç 2-1.Ben Gs yener diye düşünmüştüm.

Kapalı Hesap (79876)
09-11-2008, 20:07   |  #3  
Kapalı Hesap
1,252 mesaj

Ben fenerliyim. Fener değil iyi olan kazansın.

Banned
09-11-2008, 20:16   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

şu anda fener 3-1 önde arkadaşlar.

Barış
09-11-2008, 20:58   |  #5  
Barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,971 mesaj

ehuehue 3-1 bu maçda böle biter...

haydi geçmiş oLsun

Banned
09-11-2008, 21:18   |  #6  
Banlandı
5,024 mesaj

maç bitti arkadaşlar 4-1 yendik galatasarayı FENERBAHÇEYİ buradan bütün kalbimle kutluyorum.

Kapalı Hesap (79876)
09-11-2008, 21:19   |  #7  
Kapalı Hesap
1,252 mesaj
kylie
maç bitti arkadaşlar 4-1 yendik galatasarayı FENERBAHÇEYİ buradan bütün kalbimle kutluyorum.
İyi olan kazandı. El Classico ( Klasik), since 1999

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (51134) ~ 09 Kasım 2008 23:41
Banned
09-11-2008, 21:22   |  #8  
Banlandı
5,024 mesaj

sana katılıyorum iyi olan 4-1 kazandı.

omer_6134
09-11-2008, 21:23   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Ben şaştım doğrusu :) Tek Deivid'in golünü izledim. Diğer golleride izlemem lazım :)

Hiper£l£v£nKids
09-11-2008, 21:42   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

10. HAFTA | Fenerbahçe 4 - Galatasaray 1

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Fenerbahçe'ye 4-1 mağlup oldu. Karşılaşmada Galatasaray adına tek golü Cassio Lincoln atarken, Fenerbahçe'nin golleri Selçuk, Emre Aşık (kk), Lugano ve Devid'den geldi.

Stadyum: Şükrü Saraçoğlu
Tarih: 9 Kasım 2008 Pazar / Saat: 19:00
Hakemler: Hüseyin Göcek, Serkan Ok, Aleks Taşçıoğlu, Süleyman Abay
Hava Durumu: Maç günü İstanbul’da parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Tahmini en yüksek hava sıcaklığı 18, en düşük ise 12 C olacak.
TV: Lig TV
İnternet: www.galatasaray.org

GOLLER
2' Lincoln (0-1)
5' Selçuk (1-1)
27' Emre Aşık (K.K) (2-1)
48' Lugano (3-1)
90+ Deivid (4-1)

SARI-KARTLAR
Lincoln, Servet, Milan Baros, Ayhan, Nonda, Arda, Sabri (Galatasaray), Selçuk, Josico, Wederson (Fenerbahçe)

Galatasaray
De Sanctis, Sabri, Servet, Emre Aşık, Hakan, Arda, Meira, Ayhan, Lincoln, Baros, Ümit Karan
Yedekler: Aykut, Mehmet Topal, Mehmet Güven, Aydın, Kewell, Volkan, Nonda

Fenerbahçe
Volkan, Edu, Lugano, Carlos, Gökhan, Selçuk, Deivid, Josico, Uğur, Semih, Güiza
Yedekler: Volkan Babacan, Emre Belözoğlu, Gökçek Wederson, Ali Bilgin, Burak, Maldonao, Yasin Çakmak

1. YARI

1' Derbiye Fenerbahçe başladı.

2' Goooollllllll goolllllll.Lincoln attııııı. Cassio Lincoln goooooooooollllllllll. Arda'nın pasında ceza sahasına sağ çaprazdan giren Lincoln vuruşunu yaptı ve topu Volkan'ın yanından ağlara gönderdi.: 0-1

5' Uğur Boral'ın sağdan kullandığı korneri Ayhan kornere atarak uzaklaştırdı. Devid'in kullandığı korneri ön direkte Selçuk kafa vuruşuyla gol yaptı. Derbide skor şimdi 1-1

8'  Lugano, sol çaprazdan ceza sahasını zorlamaya çalışan Baros'u faulle durdurdu. Kullanılan serbest atışı Lincoln gole çevirdi ancak hakem Hüseyin Göçek çift vuruş verdiğini göstererek golü saymadı.

11' Lincoln sağ taraftan kullandığı serbest atışta topu ceza sahasına gönderdi. Servet yükseldi ve kafayı vurdu ancak Volkan topu kornere çeldi.

15' Karşılaşma ilk dakikalarda gelen karşılıklı şok gollerden sonra orta saha mücadelesi şeklinde geçiyor. İki takımda orta sahada karşılıklı pas hataları yaptığı için oyun kurmakta zorlanıyor.

18' Sabri'nin kullandığı taç atışında top defans oyuncularından sekerek Ayhan'ın önünde kaldı. Ayhan gelişine vurdu ancak top üstten auta çıktı.

20' Lincoln, Selçuk'la yaşadığı bir pozisyon sonrası hakemden kart göstermesini istediği için kendisi sarı kart gördü.

24' Devid'in pasında sol kanattan bindiren Roberto Carlos topla buluştu ve şutunu çekti. Top üstten auta çıktı.

25' Lincoln'ü formasından çeken Selçuk sarı kart gördü.

27' Semih'in sağ kanattan ortasında topu uzaklaştırmak isteyen Emre ters vurdu ve top ağlarımıza gitti. Karşılaşmada Fenerbahçe 2-1 önde.

29' Hakan Balta'nın pasında ceza sahası dışında topla buluşan Meira uzaktan kaleyi yokladı ancak top auta çıktı.

33' Hakan Balta kaptığı topu sol kanattan hareketlenen Arda'nın önüne attı. Arda topla buluştuktan sonra ortasını yaptı. Volkan ve Edu'nun arasına Ümit Karan girmeye çalıştı ancak Volkan son anda topu uzaklaştırdı.

37' Ümit Karan buluştuğu topu bekletmeden sağ kanattan bindiren Sabri'nin önüne bıraktı. Sabri ortasına yaptı defans oyuncuları topu uzaklaştırmayı başardı. Dönen topta Guiza ve Servet'in ikili mücadelesinde Servet sarı kart gördü.

41' Kısa paslarla Arda ve Lincoln Fenerbahçe ceza sahasına girdiler. Lincoln son olarak pasını Ümit Karan'ın önüne bıraktı ancak Ümit'ten önce araya giren defans oyuncuları topu kornere attı. Bu poziyonun ardından kullandığımız iki korner atışından da yararlanamadık.

44' Milan Baros'a topla elle oynadığı gerekçesiyle hakem tarafından sarı kart gösterildi.

45' Fenerbahçe'de Josico sarı kart gördü.

Galatasaray'da ikinci yarı öncesi iki oyuncu değişikliği var. Nonda ve Kewell oyuna girerken Ümit Karan ve Milan Baros oyundan çıktı.  

2.YARI

46' Karşılaşmada ikinci yarıya Galatasaray başladı.

48' Roberto Carlos'un serbest atışında top De Sanctis'den sekti. Lugano kafayla tamamladı:  3-1.

52' Sağ kanattan topla birlikte hareketlenen Sabri uzaktan kaleyi yokladı ancak top Volkan'da kaldı.

57' Sağ kanattan topla ilerleyen Kewell şutunu çekmeden önce Roberto Carlos müdahale etti ve topu taça attı. Bu pozisyondan sonra oyuncu değişikliği yapıldı. Emre Belezoğlu ve Wederson oyunda, Roberto Carlos ve Semih oyundan çıkıyor.

61' Ceza sahasına yaklaşmaya çalışan Ayhan, Josico ile girdiği ikili mücadele sonrasında sarı kart gördü.

64' Sol çaprazdan Lincoln ile kullandığımız serbest atışta top Sabri'nin önünde kaldı. Sabri sert vurdu topu penaltı noktası üzerinde Lugano uzaklaştırdı. Pozisyonun devamında Guiza, Emre'nin pasında Fenerbahçe adına net bir gol pozisyonundan yararlanamadı.

66' Nonda elle oynadığı gerekçesiyle sarı kart aldı.

68' Soldan bindirmeye çalışan Arda'yı Wederson faulle durdurdu. Serbest atışı Lincoln kullandı ancak savunma topu uzaklaştırdı.

70' Galatasaray'da Emre Aşık oyundan çıkıyor yerine Aydın giriyor.

72' Tehlikeli bölgede kazandığımız serbest atışı Kewell kullandı ancak top Volkan'da kaldı.

73' Fenerbahçe'de oyuncu değişikliği. Sakatlanan Guiza oyundan çıkıyor yerine Burak giriyor.

77' Üst üste ayağa paslarla rakip defans arasında açık arayan takımımızda son olarak sol kanatta topla buluşan Hakan Balta ortasını yaptı. Ancak topu Lugano uzaklaştırdı.

80' Orta sahadan kaptığı topla ilerleyen Burak'a, Servet müdahale etti ve topu uzaklaştırdı. Pozisyonun devamında Galatasaray, Kewell'la sağ kanattan bindirdi ancak Lugano son anda araya girerek topu kornere attı.

84' Arda soldan yüklendi ve ortasını yaptı. Arka direkte Kewell'dan önce defans topu kornere attı. Kullanılan kornerde Fenerbahçe defansı topu uzaklaştırmak istedi, Sabri gelişine vurdu, top üstten auta gitti.

88' Ceza sahası dışından kazandığımız serbest atışı Lincoln içeri doldurdu ancak Selçuk topu uzaklaştırdı.

89' Bu kez soldan Arda yüklendi ancak ortasında defans topu kornere attı. Karşılaşmada 5 dakikalık uzatma var.

90' Ceza sahası dışında topla buluşan Devid, ceza sahası yayı üzerinden vurdu, önce direğe çarpan top daha sonra ağlarla buluştu: 4-1

90' Sabri elle oynadığı gerekçesiyle sarı kart gördü.

Galatasaray maçtan 4-1 mağlup ayrıldı. Karşılaşmada Galatasaray adına tek golü Lincoln atarken Fenerbahçe'nin golleri Selçuk, Emre Aşık (kk), Lugano ve Devid'den geldi.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 09 Kasım 2008 21:44
DaRWeLL
09-11-2008, 22:01   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,851 mesaj
JeWoR
İyi olan kazandı. El Classico ( Klasik)
BAN! BAN! Kahkaha

ama hakemde nasıldı ama!!şimdi yeildiniz hakeme buluyonuz diceniz ama çok pislik yaptı..tmm kötü oynadıkta yenildik ama o hakemi ilk gördüğüm yerde....tebrik edeceğimIslık

physfg
10-11-2008, 00:28   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

arkadaşlar forum medenileşmiş ...
ilk defa tartışmasız bi maç konusu okuyorum...
tebrikler...

I_LoreNzo_I
10-11-2008, 00:49   |  #13  
Yıllanmış Üye
643 mesaj

tartışmaya gerek yok bende fanatik galatasaraylıyım..hatta kahveden 85. dk da çıktım moralim çok bozuldu..kötü oynadık evet ama buna zemini bence hakem hazırladı..lincoln'ün buz gibi golünü vermedi yok direk endirek .. top atılırken hakem lincoln'ün arkasındaydı zaten madem git söyle..neyse ama sonuç olarak çok vasat bi top oynadık..ilk 30 dk da hakan baltanın pasifliği .. baros sahada var mı yok mu belli değil..sonradan kewell nonda girdi hadi bir şey olur mu yok onlarda kesmedi .. fb ilk gol harici gol kaçırma pozisyonunu 62 de guiza ile buldu .. ahım şahım top oynamadı ilk bir saatte ..bence maçı fb kazanmadı maalesef cimbomum kaybetti :( neyse tbrk ediyorum yine de fb yi .. bir daha da asla o hakemi derbide izlemek istemiyorum..lincoln e verdiği sarı kartta ayrıca sırf ego tatmindi .. neyse olan oldu .. önümüzdeki maçlara bakıcaz :)

Banned
10-11-2008, 02:00   |  #14  
Banlandı
5,024 mesaj

bu konu hakkında ilk defa böyle efendiden bir mesaj okuyorum bu medeniliğin için seni tebrik ederim arkadaşım.

physfg
10-11-2008, 02:26   |  #15  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

obama başkan fenerbahçe şampiyon....

KahkahaOha!

Banned
10-11-2008, 10:53   |  #16  
OP Banlandı
1,098 mesaj

Futbol hakkında yorum yapmıcam herkez izledi gördü yapıcağını yapar isteyen..
Söylemek istediğim tek şey fb 2-1 öne geçtikten sonra şeref tribünündeki fbli yöneticilerin bizim yöneticilere hakaret edip üstlerine yürümesidir.. Türkiyenin en köklü kulüplerinden birisiyiz diyen bir takım yöneticilerin bunu yapmasını kınıyorum.. Ve hatırlatıyorum her maçın rövanşı vardır sizde gelirsin Ali Samiyene.. Ve Öğrenirsiniz yöneticilerimizden Büyük Kulüp Yöneticisi Olmayı..

Saygılar..

Mehmet-
10-11-2008, 12:19   |  #17  
Mehmet- avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,296 mesaj

Gzl bir maçtı.

Tebrikler

SaGoPa KaJMeR.
10-11-2008, 12:20   |  #18  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

Yenen Yendigini Her zaman kabul eder. Yenilende nedense hic kabul etmez yenildigini... Güzel mactı TRT 1 de 9 kasım akşamı  Programın ismini hatırlamıyorum güzel mactı Güzel oyanayan kazandı. ama adamın biri diyor HAKEM Yüzünden FENERBAHCE Kazanmış başka,başka Hep öyle oluyor zaten.

Bendende saygılar...

Son Düzenleme: SaGoPa KaJMeR. ~ 10 Kasım 2008 12:21
I_LoreNzo_I
10-11-2008, 12:33   |  #19  
Yıllanmış Üye
643 mesaj
byburak2008
Yenen Yendigini Her zaman kabul eder. Yenilende nedense hic kabul etmez yenildigini... Güzel mactı TRT 1 de 9 kasım akşamı  Programın ismini hatırlamıyorum güzel mactı Güzel oyanayan kazandı. ama adamın biri diyor HAKEM Yüzünden FENERBAHCE Kazanmış başka,başka Hep öyle oluyor zaten.

Bendende saygılar...

valla ben öncelikli sebebin GS'in pasif oyunundan kaynaklandığını ki bunda skibbenin katkısı büyük , belirtmiştim ancak hakemde sütten çıkmış ak kaşık değildi .. o yüzden üzerime alınıyorum..kendi içinde de çelişkilere düşen bi hakem vardı karşımızda..lincolne yapılan faul sonrasında avantaja bırakma şansı varken oyunu durdurdu..ben sandım kart gösterecek..ama nerede lincolne verdi sarı kartı ufak bir hareket yüzünden..madem bu kadar otoriter bi yapın var..köşe gönderinde arda resmen yardımcı hakeme çekil bi başımdan tarzı bi müdahale yaptı..niye ona kırmızı vermedin de sarı verdin..selçukun onca müdahalesi sonucu tek bi sarı kartla yolladın..kısacası derbi anlamında amatör olduğu istatiki bariz aynı zamanda tecrübe anlamında da zayıf bu tarz hakemlerin önemli maçlara verilmesini doğru bulmuyorum...

görüşümü beğenmiyorsanız..kendi duymak istediklerinizi dinlemek istiyorsanız..benim üyeliğimi kapatır , trt 1 deki o çok doğrucu sunucuyu forumunuza davet edersiniz ...

nasılsa alıştık bu senaryolara..dayatmalı yorum taleplerine.

saygılarımla Alkış

SaGoPa KaJMeR.
10-11-2008, 12:42   |  #20  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

Hicbir zaman kabul etmezsiniz. Yenersek Macdaki Hakem sucsuz olsa Birine atarsınız Yok Seyircinin,Yok kalecinin,Yok Işıkların sucu dersiniz Işıklar yanmadı dersiniz... Sonucta Yenen kim Yenen kim ?

I_LoreNzo_I
10-11-2008, 12:50   |  #21  
Yıllanmış Üye
643 mesaj

ya yazdıklarımı iyi oku .. ya da daha yorum yazma .. kalabalık yapma ... ben fb yi tbrk ettim dimi .. GS kötü oynadı dedim dimi ... ama şimdi sen söyle hakem tertemiz maç yönetti mi bu GS aleyhine olur lehine olur .. elini vicdanına koy da söyle .. yok süper maç yönetti diyosanda sana kalmış bir şey .kal sağlıcakla ...

onlineTR
10-11-2008, 12:51   |  #22  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

BUNU HEP YAPIYORUZ YAA...Beğendim

CİMBOM KADIKÖYDE GALİBİYETE HASRET KALDI...

4444444444444444444444444444444444444444444444444444..........
BURAK IN DEYIMIYLE TERBİYE ZAMANI GELMIŞTİ....Beğendim
EMRE NIN SALAKLIGINI TEBRIK EDIYORUM HAHAHA

YETMEYİP FOTOLARA BAKMAK İÇİN http://yenisafak.com.tr/Galeri/?g=362

Son Düzenleme: onlineTR ~ 10 Kasım 2008 13:01
SaGoPa KaJMeR.
10-11-2008, 13:04   |  #23  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj
I_LoreNzo_I
ya yazdıklarımı iyi oku .. ya da daha yorum yazma .. kalabalık yapma ... ben fb yi tbrk ettim dimi .. GS kötü oynadı dedim dimi ... ama şimdi sen söyle hakem tertemiz maç yönetti mi bu GS aleyhine olur lehine olur .. elini vicdanına koy da söyle .. yok süper maç yönetti diyosanda sana kalmış bir şey .kal sağlıcakla ...
Burda sağlıcakla kalmam. Yorumda yaparım İstedigimi yaparım. Hakem Mükemmel üstüne  Mükemmel bir mac yönetti hakeme haraket yapılırsa Sarı Kartda verir kırmızı kartda Bunada Kimse engel olamaz tartışamaz. Ortalıgı karıştırıcı kelimelerle konuşup Tartışma cıkartma saygılar diyoruz. Bana ne yapıp ne yapamicagımıda söylemeye kalkma Benden kesinlikle saygılar...      

I_LoreNzo_I
10-11-2008, 13:09   |  #24  
Yıllanmış Üye
643 mesaj

adamın biri lafına itafendi o..neyse ortalığı karıştırmadım efendice konuştumm..gün gelicek fb ninde aleyhine kararlar çıkacak..o zamanda tartışalım olur mu..fb ye porto sınavında başarılar .. ankaraspora da fb önünde başarılar diliyorum :)

onlineTR
10-11-2008, 13:30   |  #25  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

çekemeyenler ortada bırı cıkıpta sıradakı gelsın demıştı geldık ve görduk ne oldugunu terbıye zamanı