Maça Doğru: Fenerbahçe - Galatasaray

Banned
11-11-2008, 18:19   |  #51  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1,098 mesaj
physfg
hah şöyle ya arkadaşlar normal hale gelin niye kendinize eziyet ediyorsunuz medeni olacaz diye...

ne gerek var basın küfrü kopsun tartışma ...Beğenmedim

töbe töbe yawwwwwKızgın

Medeniyet Görmemiş Gözlere Gelen Eziyet Bizim Yaşam Biçimimizdir..
Küfür..? Burda Herhangi Birinden Küfür Duydunmu..? Yok Duymadıysan Rezil Etme Kendini Bırak Konu Akışında Devam Etsin..

physfg
11-11-2008, 18:51   |  #52  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
Morgue
Medeniyet Görmemiş Gözlere Gelen Eziyet Bizim Yaşam Biçimimizdir..
Küfür..? Burda Herhangi Birinden Küfür Duydunmu..? Yok Duymadıysan Rezil Etme Kendini Bırak Konu Akışında Devam Etsin..
ha tamam bi de benle tartış hızını alamadın galiba...

Banned
11-11-2008, 19:02   |  #53  
OP Banlandı
1,098 mesaj
physfg
ha tamam bi de benle tartış hızını alamadın galiba...
Senle Tartışma Çabam Yok.. Konuşan İnsanların Arasına Girip Öylesiniz Böylesiniz Dicene Kendine Bakta Senide ''Hız''landırmıyalım..

Son Düzenleme: Morgue ~ 11 Kasım 2008 19:05
mertebe
11-11-2008, 20:06   |  #54  
Yıllanmış Üye
122 mesaj

Arkadaşlar boşuna tartışmaya gerek yok.tek söyleyeceğim FB RUHUFB AŞKI tüm FENER TARAFTARININ KALBİNDE...gs ruhu diye bişey var mı bilmem ama artık o sizin yorumunuza kalmış..

Son Düzenleme: mertebe ~ 11 Kasım 2008 20:08
Banned
11-11-2008, 20:09   |  #55  
OP Banlandı
1,098 mesaj

2006 fb 4-0 GS

Şampiyon ?

2008

fb 2-0 GS

Şampiyon?

Ruh İstiyenler Sıraya Girsin.. !! Ölü

Son Düzenleme: Morgue ~ 11 Kasım 2008 20:10
mertebe
11-11-2008, 20:13   |  #56  
Yıllanmış Üye
122 mesaj

Tabi bunu bazılarının anlaması mümkün değil.bunu ancak GERÇEK FBliler ve içinde takım sevgisi olanlar anlar.Acaba FB taraftarından baska hangi takımın taraftarı iyi günde kötü günde yense de yenilse de yanında oluyor!!

Banned
11-11-2008, 20:21   |  #57  
OP Banlandı
1,098 mesaj
mertebe
Tabi bunu bazılarının anlaması mümkün değil.bunu ancak GERÇEK FBliler ve içinde takım sevgisi olanlar anlar.Acaba FB taraftarından baska hangi takımın taraftarı iyi günde kötü günde yense de yenilse de yanında oluyor!!
Nihaha Hiç Güleceğim Yoktu.. Çevircek Laf Bulamadı Takım Sevgisine Geçti Bi Anda.. Ne Alaka Abicim..? Fiili Zihnin Yerindemi..? Nihaha..

Ali Samiyende Nondanın Attığı Golden Sonra Kezmana ve Alex'e Sardıran, Takım Otobüsünü Tekmeleyen, Ana Avrad Küfür Eden, Kezmananın Boynuna Sarırıp ''Are You Player..? Are You Player..?'' Diye Ağlayan, Alexin Arabasının Arkasından Bira Şişesi Fırlatıp Küfreden..
Denizli Faicası Sonrası Aziz YıldıVıma Sardıran, Küfreden, Kulüp Binasını Basmaya Çalışan, Bağdatcaddesinde Küfür Ede Ede Ağlayanlar Acaba Hangi Takımın Taraftarlarıydı Bilin Bakalım..?

Cevap: fenerbahçeliler..

Tarih Dersinde Bir Konuyu Daha İşlemenin Haklı Gururu İçerisindeyim.. Nihaha.. KahkahaKahkahaKahkaha

mertebe
11-11-2008, 20:39   |  #58  
Yıllanmış Üye
122 mesaj

siz gslılar hep böylesiniz iyi bişeylerin hep kötü yönlerini hep aksayan ama o seyi bozamayacak kadar küçük seylerini görürsünüz..Eğer farkedemediysende su yazıyı okumanı tavsiye ederim.
[url][/url]http://www.sporx.com/detail.php?Type=24&yazar=35&go=6318
o gün 9 kasım günü orda birbirine kenetlenmiş taraftarı,takımımızı..kısaca FB ruhunu..dediğim gibi senin bunu anlaman zor..

Banned
11-11-2008, 20:43   |  #59  
OP Banlandı
1,098 mesaj
mertebe
siz gslılar hep böylesiniz iyi bişeylerin hep kötü yönlerini hep aksayan ama o seyi bozamayacak kadar küçük seylerini görürsünüz..Eğer farkedemediysende su yazıyı okumanı tavsiye ederim.
[url][/url]http://www.sporx.com/detail.php?Type=24&yazar=35&go=6318
o gün 9 kasım günü orda birbirine kenetlenmiş taraftarı,takımımızı..kısaca FB ruhunu..dediğim gibi senin bunu anlaman zor..
Noldu çevirdin hep öyle hep böyle diye.. Hazımsızlıkmı yarattı gerçekler..?

Ruh bir günlük değildir.. Ruhdan bahsediyosan kendi oyuncularını dövmeyekcesin sövmeyeceksin.. Bizim ruhumuz bir günlük diyorsan üzgünüm onun adını ''RUH'' koymayacaksın..

Barış
11-11-2008, 20:54   |  #60  
Barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,971 mesaj

baslık maç öncesi  tartışma konusu maçtan günler sonra bile devam ediyor...

Banned
11-11-2008, 20:58   |  #61  
OP Banlandı
1,098 mesaj
es-low
baslık maç öncesi  tartışma konusu maçtan günler sonra bile devam ediyor...
Ciddi Olamazsın Gerçekten Hala Devammı Ediyo Tartışma..? Hmm İlginçmiş..

Medenice Konuşuyoruz Günlerde Geçer Aylarda.. Bu Konuşanların Problemidir.. Katılmak İsteyen Katılır, Katılmak İstemeyen Katılmaz.. Gelip Gidip Konuyu Saptırma Çabanız Olmasa Belkide Bitmişti Şimdiye Kadar..

Barış
11-11-2008, 21:57   |  #62  
Barış avatarı
Yıllanmış Üye
1,971 mesaj
Morgue
Ciddi Olamazsın Gerçekten Hala Devammı Ediyo Tartışma..? Hmm İlginçmiş..

Medenice Konuşuyoruz Günlerde Geçer Aylarda.. Bu Konuşanların Problemidir.. Katılmak İsteyen Katılır, Katılmak İstemeyen Katılmaz.. Gelip Gidip Konuyu Saptırma Çabanız Olmasa Belkide Bitmişti Şimdiye Kadar..

sorunlu bi bünye olduqunu foruma ilk üye olduqumda ömer'in imzasında görmüştüm...
neyse senin seviyene inmeye gerek yok takıL kafana qöre..

Banned
11-11-2008, 22:05   |  #63  
OP Banlandı
1,098 mesaj
es-low
sorunlu bi bünye olduqunu foruma ilk üye olduqumda ömer'in imzasında görmüştüm...
neyse senin seviyene inmeye gerek yok takıL kafana qöre..
Nihaha Cevap veremeyen ve sürekli çeviren toplulukların imzaları üzerine sorunları algılayabilcek kapasidedeyken kasmada Seviyeden bahsetmiyelim.. (:
Bir Sorunmu Var..? Nihaha.. Beğendim

Bahsi geçen ömerin imzası;

ÖNEMLİ : Selçuk abi,Serkan abi ve dostlar...
Morque'nin her konusunda tartışma çıkıyor. Suç benden kaynaklanıyorsa özür dilerim. Ayrıca bazen aşırıya kaçabiliyor. Onlar içinde özür diliyorum. Ama karşımdaki utanmıyor (hayvanlaşmış) ben niye utanıyım bu noktadan sonra...

Yorumum;
Ağlıyor, ağlıyor, ağlıyor.. Zira Ne Fayda.. (:

Son Düzenleme: Morgue ~ 11 Kasım 2008 22:08
Barış
11-11-2008, 22:07   |  #64  
Barış avatarı
Yıllanmış Üye
1,971 mesaj
Morgue
Nihaha Cevap veremeyen ve sürekli çeviren toplulukların imzaları üzerine sorunları algılayabilcek kapasidedeyken kasmada Seviyeden bahsetmiyelim.. (:
Bir Sorunmu Var..? Nihaha.. Beğendim
yazık...

SaGoPa KaJMeR.
11-11-2008, 22:08   |  #65  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

Marque Kim Kim ? Kim diye soruyorum. Hic ileriye bakmayan.
Sürekli geride olanlardan haseden Bu yaptıgının adına Galatasaraylıyım demekle gecicen biri. Malesefki "Galatasaraylıyım diye gecicen diyorum" buraya dikkat. Ha.. lafı yiyip birşey bulamayınca maksat yazmak lafın altında kalmiyim diye "Nihahah" diye gülen bir insan(mecaz anlamda) bu laflarımın sonuna kadar arkasındayım. Nihahacı gelip bir laf söylerse ben anlarımki tımarhanelik......

Kocaman bir .