Macromedia projector

HPQ-User
11-04-2007, 05:38   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

burak sormuş:
Ben bir eğitim cd si aldım.daha doğrusu kitabın içinden çıkan bir eğitim cd'si. toefl hazırlık kitabı var cambridge university'nin. bazı süreli testleri var ki bunlar cd de daha verimli.neyse cd yi başarıyla yükledim.fakat çalıştırmaya gelince macromedia projector la ilgili bir sorun olduğundan kapatılacaktır yazan bir uyarı mesajı aldım.ve rapor gönder/gönderme seçeneğiyle sonlandı işlem. Ben bu sorunu bilgisayarıma format atarak çözdüm.Yabancı forumlara da baktım bunun net bi çözümü yokmuş.genelde macromedia flash quicktime 7 ile sorun yarattığına ilişkin bir efsane var. Ama ben son versiyonları sildim her ikisininde 1 önceki versiyonlarını yükledim sorun çözülmeyince,yedekleme ve format yoluna gittim. Ama ben sorun çözmede klasik bilgisayar satışı yapan kişiler mantalitesiyle yani yapamayınca format atalım fikrine saygılı biri diilim.mutlaka bir çözümünü de sunmalılar para kazanıyorlarsa. Öteki türlü hepimiz biliyoruz pc nin önemli parçalarını söküp takmayı.
                                             İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
xp,1,7 centrino notebook,512 ram, 40 gb hdd,128 mb vga,,yeterli sanırım.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

erkanc
11-04-2007, 10:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

yazılım çakışmalarında bazen çözüm bulmak olanaksızdır neden dersen bir sürü yazılım var ve bunlarda win apilerini ve sistem dosyalarını kullanan binlerce program var realtime da çalışan bir uygulama aynı uygulamanın apisini kullanana başka bir uygulamayı çalıştırınca bazen hata verebiliyor bunlar olabilir bunların hepsini ayıklamak da mümkün ötesi birşey çünkü hergün heran yeni bir program çıkıyor

Son Düzenleme: erkanc ~ 11 Nisan 2007 10:30
algu
08-02-2014, 16:45   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Aynı sorunu bende yaşadım, 

bağlantısında anlatıldığı gibi , çalıştırmak istediğim programın üzerine gelip özellikler>uyumluluk seçeneğinden (win95, winme ,  vs.)  birini seçerek çözdüm . umarım işinize yarar.

coksen
09-02-2014, 21:42   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

up