manifestock.com'da Katılımcı Olun!

manifestock
28-11-2020, 17:22   |  #1  
manifestock avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2020

 

Herkese merhaba,

Ücretsiz ve telifsiz stok fotoğrafların yayınlandığı manifestock.com'da katılımcı olmak ister misiniz? Şuan için hiçbir gelir beklentimiz yok. Aynı şekilde fotoğraf ekleyenlerinde gelir beklentisinin olmasını istemiyoruz. "Peki neden fotoğraf ekleyeyim?" diyebilirsiniz. Biraz uzun vadeli bir iş olduğundan, karşılığını da uzun vadede görebiliriz.


manifestock.com şuan için ücretsiz. İleride ücretli olarak fotoğraf ve diğer görsel öğelerin satışının yapılması hedefleniyor inşAllah. Ücretli versiyonda reklam / sponsorlu / yukarı çıkarma özelliği olacak. Sattığınız bir fotoğrafı reklam puanı ile yukarı çıkararak görünür hale getirebileceksiniz. Şuan ücretsiz fotoğraf yükleyerek sitenin büyümesine katkıda bulunanlara yükledikleri fotoğraf başına 1 reklam puanı hediye edilecektir. Hiçbir karşılık beklemeden fotoğraf yüklemenizi istemek yerine, bu şekilde bir çözüm bulduk.


Fotoğrafçılıkla ilgilenenler, cep telefonunuzla dahi olsa yakaladığınız güzel kareleri bize gönderin. Fotoğraf göndermek için manifestock.com sitemizin en alt kısmında yer alan bağlantıya tıklayın.