MarketGlory (Para Kazandiran Oyun)

yellowkid
29-06-2015, 19:59   |  #1  
yellowkid avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Market Glory internet üzerinden oynanan ücretsiz online  bir strateji oyunudur.
Bu oyun oyunu oynayarak  para kazanabilirsiniz.
Market Glory oynayarak oyundan kazandiginiz parayi Paypal üzerinden banka hesabiniza çekebilirsiniz.
Ülkemizde aktif oyuncu sayisi düsük oldugundan ve gün geçtikce yeni oyuncu sayisi arttigindan ben  sizlere simdiden üye olmanizi tavsiye ediyorum.

Üye olmak için:
http://www.marketglory.com/strategygame/yellowkid

Aktif bir oyuncu olarak bu oyunu hergün oynamaktayim ve diyebilirim ki
oyun ilk baslarda ne kadar sikici gelirse gelsin, oyunun mantigini ve isleyisini kavradikca  ve kazandikca bu oyunu oynamaktan keyif alicaksiniz.Bunun yani sira kendi öz kariyerinizi bu oyunda sergiliyecek,zeka ve stratejilerinizi ortaya koymus olucaksiniz.

Market Glory Oynamak

Oyun yasadiginiz gerçek hayat gibi bir temele dayanmaktadir.Oyun içinde günlük (Work) çalisma ve (Fight) dövüs yapmanin yani sira, Borsa gibi Altin, Euro kurlarini takip edip alim-satim yapmak, 3 ay bedava lisans ile gazete sirketi kurup kendi gazetenizi hazirlayip satmak, gelistikce kendi sirketlerinizi kurarak,ülkeler arasi savaslara katilarak ve areneda fight yapip extra bonuslar kazanabilirsiniz.

Sizlerde bu oyunda çesitli stratejileri izleyerek kendinize uzun vadede iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Benim referansim üzerinden üye olanlara zaten oyun içi ve oyun disi skype üzerinden gerekli anlatimlar ve elimden gelen tüm destek verilecektir.

Tabiki oyuna yatirimda yapabilirsiniz. Ben yatirim yaparak oynamaktayim ve bu sayede daha hizli gelisip kazaniyorum.Yatirim yapmak zorunda degilsiniz.
Bu size kalmis bir seçenektir.

HÜKÜMET

Hükümet'ler kendi ülkelerinde ki yapilan islemlerden alinacak Bonuslari, Vergileri belirler ve ülkenin mali kasasini yönetirler. Ayrica hükümet üyeleri her hafta Pazartesi gecesi maas alirlar.Ülke gelirlerinin %5 lik kismi Bakanlik kasasi'na aktarilir, %30 luk kismi Basbakan'a %10 luk kismi Bakanlar'a dagitilir. Her oyuncu Hükümet için Aday olabilir.

Oyuna giris yaptiginizda sayfanin sol yaninda kendi bilgilerinizi göreceksiniz. Kisaca bi açiklamasini yaparsak;

Energy(Enerji): Sahip oldugunuz Enerji Miktarini gösterir.

Experience(Tecrübe): Sahip oldugunuz Tecrübeyi gösterir.

Knowledge(Bilgi): Sahip oldugunuz Bilgiyi gösterir.

Productivity(Verimlilik): Sahip oldugunuz Verimliligi gösterir.

Euro, Gold, TRY:Oyunda kullanilan para birimidir.

Incomes: Kazanilan toplam paranin Euro karsiligidir

FIGHT (DÖVÜS)

Oyunda Fight yaparak TRY biriminde para kazaniriz.
Ülkemizde Fight yaparak kazanacagimiz para, sahip oldugumuz enerjinin %10 u kadardir.
Örn: Sahip oldugumuz Energy miktari 10 ise 1 kez Fight yaptigimizda kazanacagimiz para vergi öncesi 1.00 TRY dir.
Fight yapmak için Fight butonuna tiklayin, ardindan Attack butonuna tiklayin.
Sonrasinda gelen sayfada Attack Now butonuna ttikladiktan sonra Fight islemi baslamistir.
Her Fight 10 dakika sürmektedir.
Fight basladiginda ana sayfada yeni bir Fight için kalan süreyi gösteren zaman sayacini görebilirsiniz.
Günde 10 defa Fight yapma hakkimiz bulunmakltadir.
Her Fight isleminden sonra sahip oldugumuz Energy %10 düser.
Energy hiçbir zaman 1.00 seviyesinden asagi düsmemektedir.

WORK(IS)

Oyunda Work islemi yaparak TRY cinsinden para ve Experience kazaniyoruz. Kazandigimiz para Productivity seviyesine göre belirlenir.

Günde sadece 1 kere Work yapabiliriz.

Work isleminden sonra Energy %50 düser.

Work isleminden kazanacagimiz parayi hesaplamak için :

(Productivity)x(Maas) / 1000 formülü kullanilir.

Productivity = (Energy + Experience + Knowledge) /3 tür.

3 gün üst üste Work islemi yaptigimizda Hükümetin belirledigi Bonus miktari ve Productivity seviyemize göre TRY cinsinden para kazaniriz.

Yani 2 gün üst üste Work yaptiktan sonra 3. gün Extra Bonus aliriz.Bu para bizim için önemli olacagindan hergün Work islemi yapmak bizim için çok karli olacaktir

Hergün online olarak bu oyunu bende oynamaktayim.
Benim referansimdan kayit olan arkadaslar oyun içi Inbox dan bana mesaj atsinlar.
Oyun içi nickim:yellowkid

yellowkid
29-06-2015, 20:17   |  #2  
OP Taze Üye
2 mesaj

UP

science2015
25-10-2015, 23:48   |  #3  
Taze Üye
10 mesaj

Merhaba arkadaşlar_ Marketglory adlı oyundaki hesabımı askere gideceğim için satıyorum. Yaklaşık 350 productıvıty ve 17 aktif referalim var ve şirketlerim mevcut...Günlük sadece 1 dakikanızı ayırarak ayda 10 euro kazanacaksınız bu hesaptan...İletişim için sciencengineer@mynet.com