masaüstü bilgisayar için wireless yardımı

Elesius
28-12-2008, 13:23   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
75 mesaj

Evde bir masaüstü bilgisayar var birde laptop alacağız. Kablosuz modem alıp iki bilgisayarda da wireless la kullanmak istiyoruz. Masaüstü bilgisayardan bağlanabilmemiz için almamız gereken alet sadece wireless adapter mü?

Yukarıdaki linklerdeki aletler işimizi görür mü? 2sini ayrı ayrı almamı mı tavsiye edersiniz yoksa aşağıdaki linkteki daha ucuz olanı mı tavsiye edersiniz? Aralarında ne fark var?

Önerebileceğiniz başka bişey var mı?

megaloman
29-12-2008, 11:09   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
588 mesaj

dostum sana sadece ama sadece airties wus300 öneriyorum.masa üstü pcden kablosuz bağlanabilirsin.hem çekim gücü mukemmel hemde 1.5 metre kablosu var.yani usb'yi bilgisayarına takıyorsun ve 1.5 metre sağına soluna aşağına yukarına her yöne uygun yere monte edebilirsin yada seyyar kalabilir.ben 1 6 aydır kullanıyorum.mükemmel bişe.hem fiyatıda 50 ytl civarı.

trinity
29-12-2008, 13:20   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj
megaloman
dostum sana sadece ama sadece airties wus300 öneriyorum.masa üstü pcden kablosuz bağlanabilirsin.hem çekim gücü mukemmel hemde 1.5 metre kablosu var.yani usb'yi bilgisayarına takıyorsun ve 1.5 metre sağına soluna aşağına yukarına her yöne uygun yere monte edebilirsin yada seyyar kalabilir.ben 1 6 aydır kullanıyorum.mükemmel bişe.hem fiyatıda 50 ytl civarı.
arkadaşın dediği alet bu dediklerine katılıyorum işine yarar