Masaüstü boş, görev yöneticisine giremiyorum

Xing
15-05-2018, 16:29   |  #1  
Xing avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba

Laptop normal bir şekilde açılıyor, masaüstü geldiğinde arka plan dışında hiçbirşey yok.   Ctrl+alt+delete  yoluyla  task managera girmeye çalışıyorum fare simgesi harkete geçiyor ama görev yoneticisi ekrana gelmiyor.   Baslat+r  yapıyorum   yine birşey gelmiyor.       Yeniden başlat yapınca da  bilgisayar uzun süre açılmıyor.  Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Sistem Bilgilerim
White-Fox
15-05-2018, 16:56   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Ne oldu da bu hale geldi , internet bağlantısını kapatıp tekrar deneyin.

Xing
15-05-2018, 18:31   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Dün kapatırken hiçbir sorun görmedim. Interneti kapattım birşey değişmedi. Görev yöneticisini arka planda acıyor.  Bilgisayarı kapatırken farkettim.  Ancak ekranda hiçbir göstergesi yok.

White-Fox
16-05-2018, 00:22   |  #4  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
1,104 mesaj

Problem pek anlaşılmıyor ya , virüs ihtimali için kapatın deneyin demiştim.Yani bilgisayarı kapadınız açtınız hiç bir şey yok masaüstünde ilginç.Sistem geri yükleyin yapabiliyorsanız.Hani bir çıkarım yapabilecek, bir çözüm sunabilecek , problem ne bilebilecek kadar bilgi vermiyorsunuz.

mervetek
16-05-2018, 11:07   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Merhabalar siteyi bugun kullanmaya basladım fazla hakım olamadım yenı baslık acmak ıstedım ama sanırım beceremedım. Her neyse bir konuda fikre ihtiyacım var. Masaustu uygulama gelıstırıcem. Fakat standart GUI kullanmak ıstemıyorum. Js, Angular vs gibi script dilleri ile gui gelistirebilir miyim ?

White-Fox
16-05-2018, 15:34   |  #6  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
1,104 mesaj

wpf tavsiye edebilirim , çok daha kolay ve hızlı yazılım geliştirebilirsiniz.

Tasarım yüzü XAML, Çalışma tarafı c# ile yazılır.

XAML dosyalarını gpu , .cs uzantılı c# dosyalarını cpu okur.Profesyonel projeler böyle yapılıyor en azından bir kısmı diyelim.Bahsettiğiniz gibi bir şey çok uğraştırır , ancak hibrit uygulama diye google da gezinirseniz belki bir şeyler bulabilirsiniz.