masaüstü kayboldu

selaslan72
07-12-2007, 01:32   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

slm arkadaşlar chip te yeniyim bilgisayarıma antivirüs yazılımı yüklemeye çalışırken malvare alarm diye bir şey yüklendi anladığım kadarıyla virüs tarama programı gibi birşey  virüs buluyor ama silmiyor silmek için yabancı bir siteye yönlendiriyor velhasıl onu bilden atmak için bayağı uğraştım ve başardım Alkış ama şu anda masaüstümü kaybettim onun yerine sadece mavi renkli bir font çıkıyor gerçi masaüstü öğeleri yerinde ama yinede bana rahatsızlık veriyor eski masaüstüme nasıl ulaşabilirim sizce

stern
07-12-2007, 09:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

sanıyorum bilgisayarında halen bir zararlı yazılım mevcut anti virus programın ile veya online bir anti virus firmasının online scan işleminden faydalanabilirisn. bu işlemleri ağ desteği ile güvenli modda yapmak senin için daha faydalı olacaktır

Banned
07-12-2007, 15:14   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
181 mesaj

sen kesin msn den falan virusu dosya yedin ondandır

uGuR.uK
07-12-2007, 16:37   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

arkadasların dedigi gibi yemisin virusu, o malware alarm dedigide kandırmaca, güvenlik uyarısı gibi gorunup asıl virusu sokuyor. onerileri dinle bencede, güvenli kipte baslat bilgisayarını sora bi online tarama yaptır tamamen. ardındanda antivirus kur, güncellestir ve yine güvenli kipten guzel bi taramayla temizle bilgisayarınıGöz kırpma