MASAÜSTÜ SİMGELERİNİN ARKASINDAKİ MAVİLİKLER

Elçin bahar
18-12-2008, 08:41   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
260 mesaj

Arkadaşlar tüm windows ayarları normal olmasına rağmen benim masaüsütndeki simgelerin arkalarında mavi renk.
Tüm antivirüs programlarını denedim hemen hemen ama sorun çözülmedi.Görsel efecktler seçeneğini bana yol olarak söylemeyin tüm hepsini denedim olmuyor bana regedit ayarı verebilirseniz yada sağlam bir yol söylerseniz sevinirim kolay gelsinGözünü devirmiş

man on the moon
18-12-2008, 08:45   |  #2  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

bilgisayar'a sağ tıklayıp özellikler i seçin, gelişmiş sistem ayarları>performans>ayarlar>görsel efektler>masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullanı işaretleyin...

Elçin bahar
18-12-2008, 09:02   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
260 mesaj
e-eyup
bilgisayar'a sağ tıklayıp özellikler i seçin, gelişmiş sistem ayarları>performans>ayarlar>görsel efektler>masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullanı işaretleyin...
Cvp için saol ama arkadaşım bu yolu denediğimi zaten yukarıda belirttim olmuyo yaptım bunu başka bir yol regedit ayarı felan yani..

bykush
18-12-2008, 09:36   |  #4  
Üye
67 mesaj

Görüntü Özellikleri > Masaüstü > Masaüstünü Özelleştir > Web
kısmında bulunan Masaüstü öğelerini kilitle seçeneğinin işaretli olmasıdır bu seçeneğin önündeki tik kaldırılmalıdır

olmadı active bi desktop yüklemişsin veya yüklemeye çalışmışsın bunun içinde
desktop tan boş bir yere sag click yap özellikler > masa üstü sekmesine tıkla > masa üstünü özelleştir > Web > ordaki Web Sayfaları penceresinde her şeyi sil ve asagidaki Masaüstü ögelerini kilitle yi işaretli ise işareti kaldir hepsi bu kadar bu olmassa üstteki yöntemi dene bakalım olacakmı ...

Elçin bahar
18-12-2008, 10:01   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
260 mesaj

sorun halloldu çok saolun:)

bykush
18-12-2008, 15:44   |  #6  
Üye
67 mesaj

rica ederim sorunun çözüldüğüne sevindim :D