Mashed kurulumu

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Neo_Aragorn
17-04-2008, 17:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Selam. Ben bu ay(Nisan2008) chip dergisini aldım ve mashed i yükledim ama oyunu çalıştıramıyorum. Play e tıkladığımda

"Please insert the Mashed CD into your CD Rom Drive"

uyarısını veriyor. yani cd istiyor. ama chip cd sini de takıp denedim gene aynı uyarıyı verdi. Nasıl çalıştıracağım? chip dergisinin içinde mashed dosyası var. acaba o dosya içindekilerini cd ye kopyalayıp sonra kopyaladığım cdyi takıptamı çalıştıracam yoksa nasıl çalıştıracam?

Neo_Aragorn
17-04-2008, 18:11   |  #2  
OP Taze Üye
3 mesaj

bu sorunun çözümünü bilen varsa bana mesaj atarmısınız?

wakeup
19-04-2008, 19:27   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

Merhaba, MASHED klasörünün içerisindekileri bir CD yazma programı ile ISO şeklinde kaydedip Daemon Tools gibi bir araçla çalıştırabilirsiniz.

Eğer isterseniz ISO olarak değil boş bir CD'ye de yaabilirsiniz..

Neo_Aragorn
19-04-2008, 23:19   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

ok. teşekkürlerBeğendim

nektar
12-05-2008, 15:46   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

Başka bir sorun daha var! Onu da belirtmek istiyorum. Aynı sorunu yaşayana arkadaşlar varsa onlarda belirtsin lütfen! Oyuna giriş yaptıktan sonra oyunu oynarken bilgisayar kendiliğinden reset atıyor.

Üçüncü kez aynı sorunu yaşadıktan sonra bilgisayardan kaldırdım. Fakat bu sorunu yaşayıp çözen bir arkadaş varsa bilgilerini paylaşmasının rica ediyorum.

baryu
12-05-2008, 16:16   |  #6  
Yıllanmış Üye
228 mesaj

www.chip.com.tr/dvd

cevabın üstteki linkte

ayrıca bende yükledim tuşlarındamı sorun var bendemi sorun var anlamadım s tuşuna basılı tutuyorum oyundan atıyor bende kaldırdım ugraşmadım