Mavi Ekran hatası!

F16-C
02-07-2016, 17:37   |  #1  
F16-C avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar çok da eski olmayan(2010 2009 gibi aldım) laptop bir bilgisayarım var. Tam hatırlayamıyorum ama 1 2 yıl geçmiştir büyük ihtimalle mavi ekran vermeye başladı bilgisayar. Bilgisayarcıya vermemiştim zamanım yoktu 1 hafta önce verdiğimde kısaca bir baktı kesin tanı koymasa da büyük ihtimalle ekran kartı çok ısınınca verir dedi. Bu mavi ekranlar artık çıldırttı beni her açılışta farklı farklı çeşit çeşit mavi ekran veriyor bazen o kadar çok veriyor ki bilgisayar açılmıyor o yüzden hep uyku moduna alıyorum ve hiçbir işlem yapamıyorum yeniden başlatma gerektiren. Geçen gün 6 saat Win10 inmesini bekledim kurulumda yeniden başlattığı anda mavi ekran verdi ve bütün kurulum boşa gitti bıktım artık şu hatadan. Lütfen yardımcı olun bana.
Not: Şuan en çok gördüğüm mavi ekran hataları Badpool header,Driver irol not less equal ve irol not less equal.
Not2: 1 hafta önce disk bölme yaparken bazı partikülleri sildiğim için bilgisayarcı partikül yükledi küçük format gibi oldu bazı bilgilerim dışında çoğu şey gitti bilgisayar boşaldı.
Edit: Şuanda driverleri güncelliyorum.

Son Düzenleme: F16-C ~ 02 Temmuz 2016 17:39 Neden: