media center da tv izleyemiyorum

HPQ-User
04-01-2009, 17:14   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

erdem önal sormuş:
media center da film izlemek için hauppauge nova s plus dijital tv kartı aldım.en son sürücülerini kurdum ve kendi programıyla türksat 3a dan tv izleyebiliyorum fakat media center da tv sinyalini ayarla seçeneğini tıkladığımda "tv tarayıcı donanımı media center ile kullanım için uyumlu değil sürücüleri güncelleştirin yada yeni bir uyumlu tv kartı takın" uyarısı veriyor.aygıt yöneticisinden tv kartının sürücülerini çevrimiçi kontrol ediyorum ve güncel olduğunu bildiriyor.işletim sistemim güncel sp1 yüklü anakartım güncel ekran kartım güncel başka ne yapmalıyım bilmiyorum.hauppauge nin sitesinde kartın media center uyumlu olduğu yazıyor ve kutusunun üzerinde de belirtilmiş.media center da tv izlemek için başka ne yapmalıyım.lütfen yardımcı olurmusunuz.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
core 2 duo e6750 işlemci, 2 gb 800 mhz ram,250 gb hdd,vista home premium 32 bit işletim sistemi, hauppauge nova s plus tv kartı, msı g33m anakart lite on dvd rw

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; tr; rv:1.9.0.5) Gecko/2008120122 Firefox/3.0.5