MediaCoder Programı Nasıl Kullanılır? (ACİL)

bulsacu
20-08-2006, 16:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

MediaCoder programını kullanarak video'ların türlerini değiştirmek istiyorum. Meslesa AVI'yi MPEG4 yapmak gibi.

Yalnız program çok karışık. Nasıl kullanıldığını bilen bir arkadaş yardımcı olabilirse çok iyi olur.

Bu çeşit programları çok araştırdım ama birtek ücretsiz olarak bunu bulabildim. Tamamiyle ücretsiz ve deneme sürümü olmayan yani full versiyonu ücretsiz olan daha kullanışlı bir programda önerebilirsiz.

Yardımlarınızı bekliyorum...

Recep Baltaş
21-08-2006, 02:26   |  #2  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Buradaki programların sanırım tamamı ücretsiz ve açık kaynak kodlu...

Son Düzenleme: Recep Baltaş ~ 21 Ağustos 2006 02:26
bulsacu
21-08-2006, 14:56   |  #3  
OP Taze Üye
9 mesaj
Recep Baltaş
Buradaki programların sanırım tamamı ücretsiz ve açık kaynak kodlu...

Teşekkür ederim ama burdada MediaCoder'ın değişik sürümleri var. Gerçi aşağıda başka programlarda var ama onlarda AVI'yi falan MPEG4 yada 3GP'ye dönüştüremiyo.

Cep telefonuma (Sony Ericsson K750i) görüntü aktarabilmem için, videoları MPEG4 yada 3GP formatına dönüştürebilen kapsamlı bir program lazım. Çünkü benim telefon sadece bu tür görüntüleri destekliyo. MediaCoder oldukça kapsamlı. Bu programın nasıl kullanıldığını bi öğrenebilsem çok iyi olucak.

Soru

TuncaBozkurt
21-08-2006, 18:23   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

cep telefonunuzun kutusunun içinden bir cd çıktı mı?çıkmadıysa sony ericsson un sitesinden yükleyebileceğiniz bir programla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz(diye düşünüyorum)

bulsacu
21-08-2006, 22:01   |  #5  
OP Taze Üye
9 mesaj
tuncab
cep telefonunuzun kutusunun içinden bir cd çıktı mı?çıkmadıysa sony ericsson un sitesinden yükleyebileceğiniz bir programla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz(diye düşünüyorum)
CD çıktı ama onda USB kablonun bilgisayara bağlanması için gerekli olan program var. Sony Ericsson'un sitesinede çok baktım ama öyle bi program bulamadım.

Video'ları 3GP yada MPEG4 formatına çevirebilen ücretsiz bir programa acil olarak ihtiyacım var. Yada biri bana MediaCoder programını kullanmayı lütfen öğretsin.

Biçok program buldum ama sadece MPEG1 yada MPEG2'ye çevirebiliyolar. Okadar zor mu bu MPEG4 yada 3GP. Bi bilgisayar Üstad'ı çıksında sevabına yardım etsin artık.....