MediaMarkt indirimli fiyatlarla Kozyatağı'nda

CHIP Online
25-11-2008, 12:59   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

MediaMarkt Türkiye'deki 7. mağazasını 27 Kasım'da açıyor. Bizden söylemesi, fiyatlar çok çarpıcı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Medi ... atagi-nda_9747.html

Türkiye'de 2009 yılında açacağı yeni mağazalarla 1.000 kişilik ek istihdam yaratacak olan Media Markt, en kaliteliyi, en düşük fiyat garantisi ve yüksek satış sonrası hizmet iddiası ile Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor.

Media Markt Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan, "2009 yılında yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek. Tabii ki ekonomik krizi görmezden gelmiyoruz. 2009 yılı, krizin etkilerinin ciddi şekilde hissedildiği bir yıl olacaktır. Tüketiciler harcamalarını azaltabilir, psikolojik faktörlerin de etkisiyle tasarrufa yönelebilirler. Ancak perakendeciler olarak içe kapanmak yerine etkin stratejilerle farklılaşmak, kriz dönemlerinde başarıya giden yolun kapısını açacak anahtar olabilir. Ekonomik kriz, Media Markt'ın agresif büyüme çizgisini değiştirmeyecek" şeklinde konuştu.

Açılışa özel fiyatlar
Her zaman olduğu gibi, açılışa özel fiyatlarla müşterilerin karşısına çıkacak olan MediaMarkt 27 Kasım sabahı saat 06.00'da kapılarını açacak. Gece gelip bekleyecek olan müşteriler için gerekli catering hizmetlerinin de hazırlandığını belirten firma yetkilileri aynı zamanda izdiham yaşanmaması için gerekli önlemleri aldıklarını da vurguladılar.

Tüm konu: MediaMarkt indirimli fiyatlarla Kozyatağı'nda

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: MediaMarkt mağazalarından alışveriş yapıyor musunuz?

waybe
25-11-2008, 13:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,376 mesaj

hayır yapamıyorum cünkü konyada MediaMarkt yokk

uguruygur
25-11-2008, 14:17   |  #3  
Yeni Üye
24 mesaj

Bende alışveriş yapmıyorum. Çünkü İzmir'de de yok. Buraya da bir şube açsalar da, biz de sabah 3'te kalkıp sıraya girsek. :P

TRX
25-11-2008, 19:02   |  #4  
Yeni Üye
38 mesaj

Yok abi gittim gezdim gördüm, bi Apple Store 'ı hoşuma gitti okadar. Fan alıcaktım Asus yok Hama diye bi alman markası vardı bende vazcaydım. :D

uGuR.uK
25-11-2008, 19:50   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

ekran kartı almayı planlıyordum yakında, bi bakim bakim bişiler buluruz belki...

frkncyr
25-11-2008, 23:23   |  #6  
Üye
83 mesaj

bir kere ürün aldım birçok kere mağazalarını gezdim.gayet etkileyici güzel bir yer,Türkiye'de az rastlanır bir stili var.müşteri memnuniyeti ve fiyatlarının iyi olduğunu düşünüyorum...