megaupload arama motoru

dedehakan
10-07-2009, 15:20   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

daha once rapidshare.com icin yapmis oldugum aram motorunu sizlerle paylasmistim... simdide megaupload linklerini tarayip bulan ve sizlerin kolay erismesini saglayan bir script hazirladim...Buna megaupload premium link generator ekleyecegim(yani megaupload.com dosyalarini beklemeksizin ve accelerator kullanarak hizli bir sekilde download yapacaksiniz)...

site tamamen ucretsizdir... uyelik filan gerektirmiyor... sadece arayin bulun indirin....:)

tasarimi megaupload.comun renkleriyle uyusturmaya calistim ama pek bir concon lu oldu:P degistirmeyede usendim..:))

umarim begenirsiniz.. iyi gunler dilerim

hsnhsynisler
11-07-2009, 09:36   |  #2  
Yıllanmış Üye
267 mesaj
Alıntı: dedehakan  
daha once rapidshare.com icin yapmis oldugum aram motorunu sizlerle paylasmistim... simdide megaupload linklerini tarayip bulan ve sizlerin kolay erismesini saglayan bir script hazirladim...Buna megaupload premium link generator ekleyecegim(yani megaupload.com dosyalarini beklemeksizin ve accelerator kullanarak hizli bir sekilde download yapacaksiniz)...

site tamamen ucretsizdir... uyelik filan gerektirmiyor... sadece arayin bulun indirin....:)

tasarimi megaupload.comun renkleriyle uyusturmaya calistim ama pek bir concon lu oldu:P degistirmeyede usendim..:))

umarim begenirsiniz.. iyi gunler

Keşke programı koysaydında bizde faydalansaydık :D

dedehakan
17-07-2009, 11:43   |  #3  
OP Yeni Üye
24 mesaj

adresi yazmayi unutmusum harbi:D...
bu yasta bunaklik basladi valla:P
adres:
http://www.findmegaupload.com

buarada premium link generator eklendi... Yani bedavaya download yapabilirsiniz...;)
bu olay benim sistemden bagimsiz... baska siteye yonlendirme yapiliyor...

:)))))))

Son Düzenleme: dedehakan ~ 17 Temmuz 2009 11:46