Microsoft antispyware

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mrcplus
01-02-2005, 11:13   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
564 mesaj

Şu anda 1.0 beta surumunu çıkararak bu alanada el attı sanırım.(yoksa eli herzaman var mıydı??).Temmuz ayına kadar ücretsiz guncelleme ve kullanım olanağindan yararlanabiliyrmusuz.Programı yeni kurdum.Ve ilk taramayı yaptım.Biraz uzun surdu 12 dakika kadar ama tam tarama yaptığım için olsa gerek.Program şu başlıklarda tarama yapıyor:
---Çalışan programlar
---Klasorler ve dosyalar
---Registry
---Cookie ler
Galiba bir ek ozellik olarak da sisteminize spyware ler bulaşmadan anında temizlemesi.(Real time Protection bu demekse).Zaten programı çalıştırdığınız zaman saatin yanına yerleşiyor hemen.
Birde automatic update i unutmamak gerekir.Arada sırada internete sorup soruşturuyo güncel sürümleri.

Bu arada tarama yaparken de bir şey çalıştırmasanız iyi olur.Yavaş açılır çünkü.
Ben size kaynağını vereyim programın:

Hadi gule gule kullanın
İyi çalışmalar

theironman
01-02-2005, 12:30   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

evet chip'in Şubat sayısında bu programdan bahsediliyordu.

mrcplus
01-02-2005, 21:41   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
564 mesaj

Ya kusura bakmayin orayi daha yeni gordum.Bir daha ki sefere dikkatli oluruz hem de daha bi dikkatli

theironman
01-02-2005, 23:13   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

no problem

mrcplus
04-02-2005, 19:03   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
564 mesaj

Kirliliğe su açıdan katılıyorum bole program tanıtımı filan dogru kirlilik oluyo.Ya işte heyecan oldu birden yeni bir program diye haberleri kontrol ederken.Bende yukleyeyim bir de sonra tanitirim dedim ole işte:)