Microsoft'ta çalışıp iPhone kullanmak...

CHIP Online
16-03-2010, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

MS çalışanı olup rakip Apple'ın iPhone'unu kullanan kaç kişi var? İşte tahminleri zorlayan rakamlar.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/micr ... ullanmak_18887.html

Resimlerle: En gereksiz 10 iPhone uygulaması

Microsoft çalışanlarının iPhone kullanması patron Steve Ballmer'ın pek hoşuna gitmiyor. Daha önce iPhone'u yere atıp şakadan ezen Ballmer'ın yanında iPhone taşınmaz diye düşünüyorsanız yanlılıyorsunuz. Aslında Microsoft çalışanları açıkça iPhone taşıyabiliyor ve de kullanabiliyor.

Hatta Microsoft çalışanlarının yüzde 10'u yani 10.000 kişi iPhone kullanıyor. Yine de bazıları saklıyor, bazıları itiraf ediyor. Kimi çalışanlar Steve Ballmer'ın huzunda kesinlikle kim ararsa arasın iPhone'u ortaya çıkartıp cevaplamıyor.

Microsoft Windows Mobile kullananların hizmet ücretlerini karşılıyor. Ancak yine de iPhone'dan vazgeçmeyenler var ve Robbie Bach'tan ilginç bir bahane, belki de gerçek geliyor "Rakibi daha iyi anlamak için iPhone kullanan çalışanlar var."

Sizce? Bahane mi, gerçek mi? Forumda bizlerle paylaşın...

Tüm konu: Microsoft'ta çalışıp iPhone kullanmak...

İzleyin: Ballmer'dan muhteşem bir şov!

Resimlerle: En gereksiz 10 iPhone uygulaması

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Bu gerçek mi yoksa bahane mi?

pcman34
16-03-2010, 21:50   |  #2  
pcman34 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
728 mesaj

B-A-H-A-N-EEEEEE :D

PcMaKeR
16-03-2010, 22:27   |  #3  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

bahane falan değil o söz.
pc de ehrkes birbirinin nasıl bişiler geliştirdiğini merak eder. ben ilk önce bir bakarım programa kurcalarım nesi iyi nesi kötü gibisinden sonra tekrar kendi programıma dönerim. hayat böyledir.

uGuR.uK
17-03-2010, 00:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

bahane veya değil ben olsam bende kullanırım ki yakın zamanda almayı düşünüyorum aleti. benim şu zamanda telefondan beklediğim temel özellikleri(arama, mesaj, mp3 player) pratik ve hoş olsun artık sağda soldaki mekanları wi-fi'sini kullanabilim ki iphone'dada bunlar en güzel şekilde var. ben gibi geri kalan biton özellikli telefonları tam anlamıyla kullanmayanlar için en idealidir.