Microsoft'tan yeni bir Vista sitesi daha

CHIP Online
21-12-2008, 12:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Microsoft'tan Windows Vista için yeni bir site... Siz sorun, Vista uzmanları yanıtlasın...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Micr ... esi-daha_10119.html

Resimlerle: Yepyeni Aero duvar kağıtları

İnternet üzerinde oldukça beğenilen Yahoo Answers, kullanıcıların herhangi bir konuda takıldıkları soruları, diğer kullanıcılara sormalarına olanak veren bir site. Microsoft da Yahoo Answers'e benzer bir site hazırladı. Fakat sitenin farkı, genel konular hakkında değil, sadece Windows Vista işletim sistemi ile ilgili soru ve sorunlara çözüm bulabileceğiniz bir platform olması.

Microsoft bu site sayesinde kullanıcıların birbirlerine yardım etmesini sağlamakla kalmıyor, sadece bu site üzerinden sorulara yanıt vermesi için kurduğu özel bir ekiple, kritik sorulara daha sağlıklı yanıt vermeyi hedefliyor. Site üzerindeki arama özelliğini kurarak, yaşadığınız soruna daha önceden bir yanıt verilip verilmediğini kontrol edebilir, bulamazsanız kendi sorunuzu sorabilirsiniz. Bu sırada eğer bildiğiniz bir konuyla ilgili bir soru gelirse siz de yanıt verebilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek ve Vista problemlerinizin çözümlerini bulmak için [url=""] tıklayın[/url].

Tüm konu: Microsoft'tan yeni bir Vista sitesi daha

Resimlerle: Yepyeni Aero duvar kağıtları

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Microsoft'un bu yeni sitesi sizce ne kadar faydalı olacak?

Toxic
21-12-2008, 13:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,600 mesaj

bana faydalı oldu bile

Fattur
21-12-2008, 17:31   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Çok faydalı olacağını söyleyebilirim...