Microsoft Türkiye'ye Gereken Önemi Veriyor Mu?

batmanlı721
29-07-2010, 22:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Microsoft XBOX 360 250GB (S) in avrupaya çıkmasının üzerinden 10 gün geçti ama xbox neden türkiyeye gelmedi xbox 'ın sitesinde neden türkçe dil seçeneği yok? zaten xbox oyunlarıda heryerde satılmıyor? kime sorsan xbox ın ne olduğunu bile bilmiyor xbox türkiyedeki genç nüsüftan dolayı türkiyede büyük bi pazar payı alabilirken bunu neden yapmıyor?

D13rsx
30-07-2010, 10:41   |  #2  
D13rsx avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
209 mesaj

dostum donanımhaber'de cevapladım burdada cevaplayım :) adamlar burayı bi pazar alanı olarak görmuyor. Yani burdan para kazanamayacaklarını biliyorlar. Zaten Teknosa gibi yerlere xboxı getiren Microsoft değil. Bak sony'e adamlar kaç yıldır türkiyedeler + şimdide türkçe oyun çıkaracaklar

StyleALP
30-07-2010, 13:02   |  #3  
StyleALP avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,601 mesaj
Alıntı: D13rsx  
dostum donanımhaber'de cevapladım burdada cevaplayım :) adamlar burayı bi pazar alanı olarak görmuyor. Yani burdan para kazanamayacaklarını biliyorlar. Zaten Teknosa gibi yerlere xboxı getiren Microsoft değil. Bak sony'e adamlar kaç yıldır türkiyedeler + şimdide türkçe oyun çı

Evet, artık oyunlarda Türkçe dil desteği olucak. Oyuncularımıza hakettiği değeri verin ! Ha?