Microsoft'un Yeni Doktoru; '' FİX İT ''

Turkish Developer
20-04-2010, 19:43   |  #1  
Turkish Developer avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
671 mesaj

Microsoft, kullanıcılarını memnun edecek bir sorun giderici , ve denetleyici sistemi meydana getirdi.

Bu yeni aracın adı FİX İT Center. Geliştirildiğinde daha iyi özelliklere ve rehberlik görevi üstlenebilecek araç, şimdilik düşük ve orta düzey kullanıcıların ve dahada önemlisi Windows Vista ve Windows XP (sadece sp3) işletim sistemi kullananların sorunlarını restore edecek.

Sadece bununla kalmayacak, Windows 7 deki gibi benzer bir özellikte;  yazılım ve donanım eksikliklerini gidermek için araştırma yapıp , ilgili sitelere yönlendirmek , otomatik optimizasyon , rapor tutma, ve güncelleme ayrıntılarıyla birlikte, bir çok uygulamalarlada ilişkilendirilmiş özellikte kullanıcıların tercih edecekleri, sorun giderici araç olacak.

Microsoft'un yeni doktoru;  Fix İt Center indirmek için BURAYItıklayabilirsiniz.

CHIP Online

6303
21-04-2010, 16:02   |  #2  
Yeni Üye
27 mesaj

programı yükledim çalıştırdım ve yanlışlıkla ses sistemini bozdum şuan ses gelmiyor hoparlörlerden ne yapmalıyım?

GeçeninYargıcı
22-04-2010, 10:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Bilgi sayarınızı geri almayı deneyebilrsin eğer denedim geriye alamadım diyorsan yapacağın işlem ses kartının modelini ve versiyonunu öğrenip googleden araştıp driverini yeniden yükleyebilirsin veya seskartının  ilgili sitesine gidip oradan da bulabilrsin yani üzülmeye değmez ha ben bunları yapamam beceremem diyorsan ozamanda ses kartının modelini versiyon numarasını öğren gene aynı busiteye isteğini yaz yazarken ilgili bilgileride vermeyi ihmal etme  sorununla ilgilenecek biri çıkar.

6303
22-04-2010, 17:01   |  #4  
Yeni Üye
27 mesaj

ses kartının modelini versiyonunu nereden öğreniyoruz acaba pcden hiç anlamıyorumda :(

Kapalı Hesap (34907)
23-04-2010, 12:13   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Arkadaşım
Aygıtlarınızın bilgilerine cpuz,everest proğlarının yardımı ile detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

Aygıt sürücülerini elle yüklemeden önce, üretici tarafından sağlanan aygıtınızın,donanımınızın bilgilerine mutlaka sahip olmanız gereklidir.
güncelleme yapacağınız sürücünün
İşletim Sistemi:.... ?
Sistem Özellikleri:. ?
Model seri no:...... ?
Bilgilerine dikkat etmeli  mutlaka sahip olduğunuz donanımın, bilgilerine sahip olmalısınız.,
aradığınız driver(sürücü) üretici firma ad ,isim ile aramaya başlayabilirsiniz,Sorun olursa sorumluluk kullanıcıya aittir.Sorunlu sürücüyü tekrar çalışır durumdaki bir önceki sürücüye geri alabilirsiniz...
Donanım sürücülerini aramada dikkat etmeniz gereken ALTIN KURAL.!
Önce sahip olduğunuz donanımın model,seri,no: gibi bilgilere sahip olmalısınız.sahip olduğunuz donanımın Önce üretici firmadan yola çıkıyor ve aramaya başlıyoruz.,