Microsoft Vista'dan Desteği Kesiyor.

pc_manyak
28-03-2010, 18:34   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
194 mesaj

Microsoft Corporation Microsoft Windows Vista (R) nin Hizmet Paketi Olmayan Sürümlerinden (yani Sp 1 yada sp 2 Olmayan İşletim sistemleri) Desteği Kesiyor. 13/Nisan/2010  Tarihinde Servis Paketi Olmayan Vistalar Güvenlik Güncelleştirmelerini Ve Diğer Güncellemeleri Yükleyemeyecek.Herkese Buradan Uyarıda Bulunuyorum Vista Ya Servis Paketini Yükleyin.   

Saygılarımla.....

MicrosoftGenci
28-03-2010, 19:01   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
304 mesaj

desteğini kesemez çünkü bu işletim sistemi üzerinde geliştirme yapılıyor mesela win 7 win xp veritabanıyla vista görümünü geliştirilmiş bir sürümdür...saygılar... haberleri okurken birazda microsoft haber sitesine girin...

pc_manyak
28-03-2010, 19:44   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
194 mesaj
Alıntı: MicrosoftGenci  
desteğini kesemez çünkü bu işletim sistemi üzerinde geliştirme yapılıyor mesela win 7 win xp veritabanıyla vista görümünü geliştirilmiş bir sürümdür...saygılar... haberleri okurken birazda microsoft haber sitesine girin...
Önce Yazıyı Dikkatli Okuyun Sonra Reme Bakın.Kesmezse Sitesine Girin Bani Yalancı Çıkarmaya Çalışmayın. 

mrfrk56
28-03-2010, 23:58   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
52 mesaj

kusura bkamyın arkadaşlar bu konuyu burda açmakk istemedim ama acil yardımlarınızı bekliyorum

benim şöyle bir sorunum var
2 ay önce hp paviion bilgisyar adlım 
recovery yaptım ve dil ayarları gelince türkçeyi seçtim fakat bilgisyarım ingilizce oldu
başka bir arkadaşın bilgisyarına da recovey yapmıştım ama türkçe olmuştu
iki bilgisyarda home premium..
güncelleme yaparken türkçe paket veya başka bir dil paketi gelmiyor ne yapacağımı şaşırdım
yardımlarınızı bekliyorum