Microsoft Windows 7

Kristalsoft
01-02-2009, 14:18   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar Windows 7 görsel olarak mükemmel bir işletim sistemi fakat vistadan daha fazla sorun çıkartabiliyor mesela driver(Sürücüler)i yükleyemiyebilirsiniz.
Eğer yinede denemek istiyorsanız.Microsoft un sitesinden indirebilirsiniz.

_cypher_
01-02-2009, 14:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,389 mesaj

bunun için mi uye oldun burda war zaten hepsi https://www.chip.com.tr/forum/Win ... -okuyun_t86798.html

Ahmet_79
01-02-2009, 17:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

Kahkaha
neyse foruma hoş geldin.

dabbe1
02-02-2009, 11:59   |  #4  
dabbe1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,665 mesaj

bence normal sürüm çıkana kadar beklemek gerek ancak beta sürümünü kullanmak için live messenger aboneliği gerek adamlar buna bile anahtar ve etkinleştirme işkencesi eklemişler ben yükledim kullandım ama serverlarındaki yoğunluktan etkinleştiremedim... vede sildim gitti...Beğendim

bulentdj
04-02-2009, 12:07   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

Üstadım çok yararlı paylaşımın için teşekkür ederim.Benim şöyle bir sorum olacak.Wındows 7 32 Bıt lık işletim sistemini test yapıyorum.Bende Skystar 2 kart var.P4 3.0 işlemci,2 GB Ram.için önerin hangi oynatıcı olur.ProgDVB 7.7.3 versiyonunu Wındows 7 32 Bıt çalıştırmadı.İlgi ve bilgilerin için çok teşekkür ederim.

orenor
04-02-2009, 16:51   |  #6  
Taze Üye
6 mesaj

Live aboneliği gerektiği hususunu biraz açarsanız sevinirim.

Çünkü ben direkt linkten (miscrosft'un linkinden) indirmeye başladım. Yüzde 97 oldu ve durup benden kullanıcı adı ile şifre istedi. Windowslive hesabı ile girmeye çalıştım işe yaramadı.

Bunun üzerine yeniden indirmekten vazgeçtim. Ama yüzde 97'lik kısım internet download manager'da  duruyor. Nasıl devam edebileceğimi söyleyecek arkadaş varsa, memnun olurum...

TuncaBozkurt
04-02-2009, 18:04   |  #7  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
casama2
ben hic windows live aboneligi gerektigini sanmiyorum. onu nereden ciakrdiniz. beta surumu herkesin test etmesi icin sunulmustur. vindows 7 cogu acidan guzel olmus ama eksileride var
Microsoft'un sitesinden indirirken Windows Live ID'si ile giriş yapmak gerekiyor. Başka bir yerden indirirken tabii ki Windows Live ID'si gerekmeyecektir.
orenor
Live aboneliği gerektiği hususunu biraz açarsanız sevinirim.

Çünkü ben direkt linkten (miscrosft'un linkinden) indirmeye başladım. Yüzde 97 oldu ve durup benden kullanıcı adı ile şifre istedi. Windowslive hesabı ile girmeye çalıştım işe yaramadı.

Bunun üzerine yeniden indirmekten vazgeçtim. Ama yüzde 97'lik kısım internet download manager'da duruyor. Nasıl devam edebileceğimi söyleyecek arkadaş varsa, memnun olurum...

Microsoft'un sitesinden indirmiyorsunuz sanırım. İndirdiğiniz sitede bununla ilgili bir not vardır. Eğer yoksa ilgili biriyle irtibata geçin(dosyayı upload eden kişi, dosyayı indirdiğiniz sunucuda yetkili bir kişi vs.).